Haladás – Újpest 3-2 (0-2)

Haladás: Király – Habovda, SalátaTamás, Németh Mi. – Dushvili (Németh Má. 60′), Ivanov, Holdampf, Rui Pedro, Orosz, Gaál (Funsho 60′)

Újpest: Pajovic – Pauljevic, Litauszki, Ristevski, Burekovic – Betörte, Nwobodo, Sankovic, Zsótér (Traoré 72′)- Onovo, Novothny (Solomon 82′)

90′ + 3′ – Vége a meccsnek, egymás után 2 meccset nyert a Hali, s közben 6 (!!!) gólt szerzett!!!

90′ – 3 perc lesz a ráadás!

81′ – Király le, Rózsa be!

75′ – Teljesen megzavarodtak a lilák, óriási fordulat!

67′ – GÓÓÓÓÓÓL!!! Funsho újra, már 3-2!! Hihetetlen, de a Hali 2 cseréje 7 perc alatt megfordította az eredményt!

65′ – GÓÓÓÓÓÓL!!! 2-2!!! Németh Márió egyenlített!!!

62′ – GÓÓÓÓL!!!! 1-2!!! Funsho első labdaérintéséből szépített.

60′ – Horváth Ferenc cserékkel frissít, Funsho és Németh Márió érkezik.

55′ – Sajnos minden ugyanott folytatódik, ahol 45 perc után abbamaradt…

46′ – Nem cserélt egyik csapat sem.

Szünet.

43′ – Ofosu beadásáról Ivanov késett le.

38′ – 0-2!!! Megint Novothny!

30′. – Nagyon enerváltan játszik a Hali, helyzetig sem jutnak el a hazaiak.

18′ – Vezet az Újpest! Tetszetős támadás végén  Novothny volt a gólszerző, 0-1!!!

15′ – Veszélyesebben fociznak a lilák, de a hazaiak birtokolják többet a labdát.

10′ – Kóstolgatják egymást a csapatok.

1′ – A vendégek kezdtek.

Az előzményekről és Horváth Ferenc várakozásairól ITT már olvashattak, most jöjjön a meccs!

16.55 – Jó estét és Hali-gólokban gazdag sportélményt kívánok minden kedves sportbarátnak!