FUTBALLPROGRAM

NB I-ES CSAPATOK FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSEI
11.00: Gyirmót FC Győr (NB II)–Szombathelyi Haladás
Pallag: Debreceni VSC–MFK Zemplín Michalovce (Nagymihály, szlovákiai)

ANGOL PREMIER LEAGUE
22. FORDULÓ
13.30: West Ham United–Arsenal (Tv: Spíler1)
16.00: Brighton & Hove Albion–Liverpool FC (Tv: Spíler1)
16.00: Burnley–Fulham
16.00: Cardiff City–Huddersfield Town
16.00: Crystal Palace–Watford
16.00: Leicester City–Southampton
18.30: Chelsea–Newcastle United (Tv: Spíler1)

FRANCIA LIGUE 1
20. FORDULÓ
17.00: Amiens–Paris Saint-Germain (Tv: Digi Sport1)
20.00: Caen–Lille (Tv: Digi Sport2)
20.00: Guingamp–Saint-Étienne (Tv: Digi Sport2)
20.00: Nice–Bordeaux (Tv: Digi Sport1)
20.00: Nimes–Angers

SPANYOL LA LIGA
19. FORDULÓ
13.00: Leganés–Huesca
16.15: Valencia–Real Valladolid (Tv: Spíler2)
18.30: Girona–Deportivo Alavés (Tv: Spíler2)
20.45: Villarreal–Getafe (Tv: Spíler2)

OLASZ KUPA
NYOLCADDÖNTŐ
15.00: Lazio–Novara (III.) (Tv: Sport2)
18.00: Sampdoria–Milan (Tv: Sport2)
20.45: Bologna–Juventus (Tv: Sport2)

ÁZSIA-KUPA, ARAB EMÍRSÉGEK
CSOPORTKÖR, 2. FORDULÓ
D-CSOPORT
12.00: Vietnám–Irán
14.30: Jemen–Irak
E-CSOPORT
17.00: Libanon–Szaúd-Arábia

LÉGIÓSMECCSEK

CIPRUS, FIRST DIVISION
16. FORDULÓ
18.00: APOEL–Anorthoszisz
APOEL: Balogh Norbert

FRANCIAORSZÁG, LIGUE 2
20. FORDULÓ
15.00: Grenoble–Le Havre AC
Le Havre: Bese Barnabás

HONGKONG, PREMIER LEAGUE
9. FORDULÓ
7.30: Southern District–Kitchee
Kitchee: Vadócz Krisztián

IZRAEL, LIGAT HA’AL
18. FORDULÓ
19.30: Hapoel Beer-Seva–Maccabi Haifa
Hapoel Beer-Seva: Korhut Mihály

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ALPESI SÍ
11.30: világkupaverseny, St. Anton, női lesiklás (Tv: Eurosport2)
13.30: világkupaverseny, Adelboden, férfi óriás-műlesiklás, 2. futam (Tv: Eurosport1)

AMERIKAI FUTBALL
NFL
RÁJÁTSZÁS
FŐCSOPORT-ELŐDÖNTŐ
AFC
22.35: Kansas City Chiefs (1.)–Indianapolis Colts (6.) (Tv: Sport2)
NFC
vasárnap, 2.00: Los Angeles Rams (2.)–Dallas Cowboys (4.) (Tv: Sport2)

AUTÓSPORT
16.00: Formula E-bajnokság, Marrákes (Tv: Eurosport1)

DARTS
BDO-VILÁGBAJNOKSÁG
15.30: 8. nap (Tv: Sport1)
20.00: 8. nap (Tv: Sport1)

ÉSZAKI ÖSSZETETT
10.00: világkupaverseny, Val di Fiemme (Tv: Eurosport2)
14.30: világkupaverseny, Val di Fiemme, sprint csapatverseny (Tv: Eurosport1)

JÉGKORONG
NHL
vasárnap, 1.00: Montreal Canadiens–Colorado Avalanche (Tv: Spíler1)

KÉZILABDA
FÉRFI VILÁGBAJNOKSÁG, DÁNIA ÉS NÉMETORSZÁG
CSOPORTKÖR, 2. FORDULÓ
A-CSOPORT
15.30: Oroszország–Korea
18.15: Németország–Brazília (Tv: M4 Sport)
20.30: Franciaország–Szerbia (Tv: M4 Sport)
C-CSOPORT
15.00: Ausztria–Chile
17.30: Norvégia–Szaúd-Arábia
20.15: Dánia–Tunézia

NŐI EHF-KUPA
CSOPORTKÖR, 2. FORDULÓ, B-CSOPORT
20.00: TuS Metzingen (német)–Siófok KC
NŐI NB I
18.00: FTC-Rail Cargo Hungaria–Érd HC
18.00: Kisvárda Master Good SE–Eszterházy SC
18.00: Győri Audi ETO KC–MTK Budapest
18.00: GVM Europe-Vác–Moyra-Budaörs
18.00: Dunaújvárosi Kohász KA–DVSC Schaeffler

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I
18.00: Falco-Vulcano Energia KC Szombathely–Szolnoki Olaj KK (hungarysport.hu)
18.00: Alba Fehérvár–Egis Körmend
18.00: JP Auto-JKSE–Zalakerámia ZTE KK
18.00: Sopron KC–Pécsi VSK-Veolia
18.30: Serco-TF-BP–Atomerőmű SE
NŐI NB I
18.00: MTK Budapest–PEAC-Pécs
19.00: PINKK-Pécsi 424–Vasas Akadémia

RÖPLABDA
NŐI EXTRALIGA
18.00: Újpesti TE–Fatum Nyíregyháza

RÖVID PÁLYÁS GYORSKORCSOLYA
14.30: Európa-bajnokság, Dordrecht (Tv: M4 Sport)

SÍAKROBATIKA
21.30: világkupaverseny, mogul, Calgary (Tv: Eurosport1)

SÍFUTÁS
13.30: világkupaverseny, Drezda, szabadstílusú sprint (Tv: Eurosport2)

SÍLÖVÉSZET
12.30: világkupaverseny, Oberhof, 10 km, női üldözéses verseny (Tv: Eurosport1)
15.00: világkupaverseny, Oberhof, 12.5 km, férfi üldözéses verseny (Tv: Eurosport1)

SÍUGRÁS
16.00: világkupaverseny, Val di Fiemme (Tv: Eurosport2)

SZÁNKÓ
15.00: világkupaverseny, Sigulda, kettesek, 2. futam (Tv: Eurosport2)
18.00: világkupaverseny, Sigulda, női 2. futam (Tv: Eurosport2)

TENISZ
7.00: WTA-torna, Sydney, döntő (Tv: Digi Sport1)
9.00: ATP-torna, Sydney, döntő (Tv: Eurosport1)

VÍZILABDA
NŐI VILÁGLIGA
B-CSOPORT, 3. FORDULÓ
16.00: Hollandia–MAGYARORSZÁG
FÉRFI OB I
A-CSOPORT
11.30: KSI–ZF-Eger
16.00: AVUS Szombathely–BVSC-Zugló
18.00: Metalcom Szentes–RacioNet Honvéd
19.00: PVSK-Mecsek Füszért–FTC-Telekom Waterpolo
B-CSOPORT
13.00: UVSE–Debreceni VSE (Tv: M4 Sport)
16.00: Tatabánya–PannErgy-Miskolci VLC
18.00: VasasPlaket–Szolnoki Dózsa