Szombathelyi Haladás – Vác 3-0 (0-0)

Haladás: Gyurján – Habovda, Jagodics, Németh Milán, Bosnjak – Kiss B., Holdampf – Gaál (Tóth-Gábor 67′), Nyári (Szekér 46′), Medgyes – Novák.

Vác: Halasi –  Szűcs, Hajnal, Dulló, Bartos (Szalánszki 66′) – Lefler, Katona, Magos, Zámbó – Pölöskei, Juhász.

90′ – Megérdemelt győzelmet aratott a Hali.

83′ – Megadta magát a Vác. Novák szerzett labdát, majd – sakk-matt helyzetben – Kiss Bence lőtte a harmadikat, 3-0!!!

81′ – Újabb gól, eldőlt a meccs! Habovda szöglete után Tóth-Gábor Kristóf fejelte a másodikat, 2-0!!!

76′ – Tetszetős hazai támadás végén Szekér lőtt szép gólt, 1-0!!!

70′ – Teljes offenzívát indít a Hali, közben persze vigyázni kell, mert a váciak kontrái nem  veszélytelenek.

67′ – A csereként beszálló Tóth-Gábor Kristóf rögtön egy kapura lövéssel mutatkozott be, Halasi üggyel-bajjal, de hárított.

65′ – Letámadással próbálkozik a hazai csapat, a publikum egyre türelmetlenebb, hiszen az NB II 19. helyezettjét, az eddig mindössze 5 pontttal szerénykedő váciakat illene legyőzni.

62′ – Mesteri Medgyes szóló után szállt alig fölé a labda.

60′ – A ,,rengeteg” helyzet közepette Halmosi Pétert éltetik a szurkolók.

51′ – Gaál 19 méteres szabadrúgása végezte a kapufán.

46′ – Egy-egy csere mindkét oldalon, Szekér, illetve Géringer jött be.

Szünet.

45′ – Novákot buktatták, tizenegyes! Hiába, ezt sem sikerült kihasználni, Gaál nem is tudom, mit csinált, talán megbotlott, a labda mellé ment.

38′ – Medgyes lőtt kapura, Halasi könnyedén felszedte.

35′ – Kicsit megélénkült a játék, a Hali igyekszik nyomást gyakorolni ellenfelére.

29′ – Nyári-Kiss akció végén előbbi lőtt fölé. Gyér taps volt a jutalom.

27′ – Egy,a védőkről lepattanó labdát Pölöskei pöckölte kapura,  de veszélytelen volt.

20′ – Meddő mezőnyjáték zajlik, igazából egyik csapat sem veszélyes a másik kapujára.

16′ – Tetszetős váci támadás után Bonjak szabadított fel, majd Novák lódult meg a labdával, vezette a játékszert 30-40 métren át, majd sem lövésnek, sem beadásnak nem nevezhető labdaérintéssel fejezte be az akciót. Óriási családást okozva ezzel a szurkolóknak.

10′ – Óvatos tapogatózással telnek az első percek.

1′ – Egész nap szép idő volt, sajnos azonban a meccs kezdetére megeredt az eső. Mintegy 500 néző, köztük 5 váci drukker figyeli, ahogy a szombathelyiek útjára indítják a labdát.

18.55 – Jó estét és Hali-gólokban gazdag sportélményt kívánok minden kedves olvasónknak!