ZTE – Falco KC 78-85 (13-27, 22-16, 22-20, 21-22)

A klub hivatalos honlapjának beszámolója szerint Lake kisebb sérülés miatt kihagyta a mai mérkőzést, így 10 fős rotációval dolgozhatott Okorn mester.

Az első negyedben a jó védekezésnek köszönhetően gyors kosarakkal, könnyű pontokkal tudott 10 egység feletti előnyt kiépíteni a bajnokcsapat, 13-27.

A második játékrészben aztán kicsit ritmust vesztettek Váradiék, kiegyenlítetté vált a játék, így a félidőre 8 pontra olvadt az előny, 35-43.

A harmadik és a negyedik negyed a második játékrésznél is kiegyenlítettebb játékot hozott, de a győzelmet nem fenyegette veszély, így az utolsó felkészülési mérkőzését is sikerrel zárta a Falco, 78-85.

A hétvégi torna világkupa miatt a Brenner iskolában edz a következő napokban Gasper Okorn csapata, majd hétfőn és kedden újra az Aréna Savaria lesz az edzések helyszíne. A bajnokságot szerda este Pakson, az Atomerőmű ellen kezdik meg a sárga-feketék.