A vendégek a 17. percben a világbajnok francia Nabil Fekir közeli góljával szereztek vezetést, a félidő hajrában Myrto Uzuni egy gyönyörű lövéssel egyenlített. A spanyolok a 76. percben Henry Wingo szerencsétlen öngóljával kerültek ismét előnybe, a végeredményt pedig Cristian Tello állította be a hosszabbítás utolsó pillanataiban.
A magyar bajnok, amely a nyitókörben a Bayer Leverkusen otthonában maradt alul 2-1-re, október 19-én a hozzá hasonlóan pont nélkül álló, rosszabb gólkülönbsége miatt sereghajtó Celtic Glasgow otthonában folytatja szereplését a második számú európai kupasorozatban.

Celtic (skót) – Bayer Leverkusen (német) 0-4 (Hincapie 25., Wirtz 35., Alario 58. – 11-esből, Adli 90+5.)