DIÓSGYŐRI VTK–SZOMBATHELYI HALADÁS 2–0
Diósgyőr. V.:
Pillók Ádám (Sinkovicz Dániel, Rózsa Dávid)

DVTK: Póser – Szeles (Bertus, 58.), Szatmári Cs., Hegedűs J. – Eperjesi, Oláh B. Zsemlye (Kocsis D., 75.), Bokros – Molnár G., Horváth Z., Könyves (Némth Má., 84.). Vezetőedző: Kondás Elemér.

HALADÁS: Rózsa – Mocsi, Guzmics, Németh Mi., Bosnjak – Csilus T., Szekér – Doktorics (Debreceni Z., 80.), Kiss B. (Tóth M., 68.), Horváth R. (Monori, a szünetben) – Tóth-Gábor (Kállai Z., a szünetben). Vezetőedző: Németh Szabolcs.
Kiállítva:
Szekér (50.)
G.:
Szatmári Cs. (22.), Kocsis D. (83.)

1′ – A Hali indította 90 perces útjára a labdát.

6′ – Már az első pillanattól nagyon agresszív módon igyekezett labdát szerezni a szombathelyi csapat, jórészt ennek is volt köszönhető Csilus 20 méteres lövése, de a védőfal jól zárt.

10′ – Hazai sarokrúgás után Molnár fejelte le jól a labdát Szeles elé, aki azonnal lőtt, de a labda mellé szállt. Nagy helyzet volt.

19′ – Jól játszott ezekben a percekben a Hali, Kiss Bence lódult meg, 22 méteres, kapuba tartó löketét Póser tolta szögletre.

22′ – Derült égből villámcsapás, vezetnek a hazaiak! Hazai szöglet után Szeles mesteri átadását Szatmári lőtte kapásból Rózsa kapujába, 1-0!

35′ – A Hali birtokolja többet a játékszert, de egyelőre nagyon meddő a mezőnyfölény.

41′ – Mocsi előbb beadással, majd kapura lövéssel próbálkozott, szöglettel ért véget az akció.

Harcos, küzdős meccs, amely 45 perc után a hazaiaknak áll, de a Hali egyenrangú partner, bármikor egalizálhat.

46′ – Cserélt a Hali. Németh Szabolcs Monori Norbertet és Kállai Zalánt küldte fel, Horváth Rajmund és Tóth-Gábor Kristóf maradt az öltözőben.

50′ – Szekér már másodszor rúgott oda Molnárnak, mindkettő sárgát ért, villant a piros, mehetett zuhanyozni.

58′ – Védelmi hiba után Könyves tornáztatta meg Rózsát.

72′ – Mocsi cselezett szélről a DVTK kapuja felé, majd mintegy 20 méterről lőtt, a labda alig szállt mellé.

75′ – Újabb seb: Doktorics sélt meg egy földet érés után, Debreceni folytatta.

83′ – Eldőlt a meccs, szombathelyi szöglet után a hazaiak lekontrázták a zöld-fehéreket,  Guzmics nem ért vissza, Kocsisnak pedig még arra is volt ideje, hogy Rózsát kicselezze, 2-0.

92′ – A csereként beállt Hali-nevelés, Németh Márió lőhetett szabadrúgást, de Rózsa könnyedén hárított.

Nagyot küzdött a jó 40 percen át 10 emberrel futballozó Hali, de ezen az estén nem érdemelt pontot.

A tabellát a Vasas vezeti, a Kecskemét a 2.,a Hali a 3.helyen áll, a DVTK zárkózott fel a 4.pozícióba.