Női kézilabda Bajnokok Ligája – A-CSOPORT, 9. FORDULÓ
GYŐRI AUDI ETO KCIK SäVEHOF (svéd) 3920 (19–7)
Győr, 4285
 néző. Vezette: Weijmans, Wolbertus (hollandok)

GYŐR: SOLBERG – GYŐRI-LUKÁCS 4, V. KRISTIANSEN 6, S. OFTEDAL 3, Brattset Dale 5, Haugsted 2, Szöllősi-Schatzl 3. Csere: DUIJNDAM (kapus), Gros 3, Blohm 3, Nze Minko 3, Hovden 1, De Paula 1, Broch 1, Rju Un Hi 2 (1), Farkas Júlia 2. Edző: Ulrik Kirkely

SäVEHOF: Linder – Sembe 3, Koppang 3, Mihailovic 3, Blomst, L. Jensen 1, Mellegard 3. Csere: Bundsen (kapus), Granat, Stankiewicz, E. Karlsson 4, Kylberg 1, C. Martin, Wiksfors 2, Ermelind, Heikka. Edző: Jesper Östlund
Az eredmény alakulása. 7. perc: 6–1. 13. p.: 9–2. 19. p.: 11–5. 23. p.: 15–6. 34. p.: 20–11. 37. p.: 24–12. 50. p.: 30–16. 54. p.: 33–16
Kiállítások: 2, ill. 2 perc
Hétméteresek: 1/1, ill. 1/0

MESTERMÉRLEG
Ulrik Kirkely: – Élmény a Sävehof ellen játszani, az első mérkőzésen csak nehezen tudtunk nyerni. Ezúttal sikerült jól felkészülni ellene, a kiváló védekezésünk és a két kapusteljesítmény tette biztossá a sikert, amely nagyon jó üzenet a jövőre nézve.
Jesper Östlund: – A csoport legjobb csapatával szemben nem tudtuk felvenni a versenyt. Az első félidő tizenkét gólos hátránya sok volt, a szünet után húsz percig ugyan jobban játszottunk, de nem lehetek elégedett, mert nem azért utazgatunk Európában, hogy húsz góllal kikapjunk.