MTK – Haladás 4-0 (1-0)

MTK: Kicsak – Katona, Baki, Balogh, Szelin – Gera, Vogyicska, Vass Á., Bognár, Schäfer (Farkas B. 73′)- Lencse (Torghelle 61′)

Haladás: Rózsa – Habovda, Benes, Tamás, Bosnjak – Mészáros, Jancsó , Jagodics, Ofosu – Priskin (Gaál 77′), Kolcak (Rácz 58′)

90′ + 1′ – Vége, ez egy újabb mélypont, a Halinak jó, ha 3 percig volt esélye a pontszerzésre.

90′ – 1 perc lesz a ráadás.

87′ – GÓÓÓL, a 2 cserejátékos, Torghelle és Farkas B. összjátékából alakult ki a negyedik találat, sakk-matt és ez már kiütés, 4-0.

85′ – Többet támad ezekben a percekben a Haladás, de ez már a ,,veszett fejsze nyele”.

78′ – A csereként beállt Gaál szabadrúgása után Funsho bombázott kapura, de beléptek a labda útjába.

72′ – Bognár – Torghelle akció végén alig perdült mellé a játékszer.

70′ – Nincs változás, jobb az MTK, a Hali még kapura sem tud lőni.

66′- Torghelle lövését Jancsó mentette sarokrúgásra.

65′ – Funsho cselezte be magát a 16-oson belülre, majd középre adott, de szögletre mentettek a kék-fehérek.

57′ – GÓÓÓL! Óriási potyagólt kapott a Hali, Rózsa nagy hibája után 3-0, Gera volt a gólszerző!

55′ – Továbbra sincs erő a Hali támadásaiban, a hazaiak viszont veszélyesen ostromolják Rózsa kapuját, most éppen Balogh fejesét kellett védeni.

50′ – Habovda ívelt veszélyesen középre, de a labda nem találta meg a középen érkező zöld-fehér csatárt.

48′ – GÓÓL! Óriási védelmi hiba után Katona Lencsével rúgatott gólt, 2-0! Eldőlt a 3 pont sorsa?!

46′ – A Hali indította útjára a labdát, Funsho állt be csereként.

Szünet.

45′ – Egy veszélyes Hali szöglettel zárult a mérkőzés első félideje, Kicsak rettentően rosszul mozdult ki a kapujából, de megúszta az MTK, amely a játék képe alapján megérdemelten vezet.

43′ – Szép kényszerítő után összehoz egy szögletet a Haladás, de a hazaiak hatástalanították nagy nehézségek árán, ez lehetőség volt.

37′ – Rengeteget szabálytalankodnak a Haladás játékosai a kapujukhoz közel, ezúttal nem ívelték be a kapu elé a fővárosiak.

34′ – Ismét egy remek Bognár beadás, Baki fejeli a felső lécre a labdát, a kipattanóból az ismétlést pedig Rózsa fogta. Meleg pillanatok a vasiak kapujánál.

33′ – Jancsó szövegért sárgát kap.

30′ – Többnyire mezőnyjáték folyik, kezd kiegyenlítettebbé válni a találkozó, de kevés a kreativitás a szombathelyiek játékában.

22′ – Bognár beadását Rózsa könnyedén lehúzza.

21′ – Továbbra is az MTK veszélyeztet többet.

16′ – Vogyicska beadásából Schäfer fejelt Rózsa kezébe.

12′ – Priskin lövése vágódott le, éledeznek a vendégek is.

9′ – Bognár okos lövése centikkel kerüli csak el a zöld-fehérek kapuját, ez nem Rózsán múlt.

8′ – Veszélyes helyről jöhet az MTK, egyértelműen ők irányítják a mérkőzést.

4′ – GÓL! Gera lövése levágódik, szöglet, amelyből az MTK megszerzi a vezetést. Bognár beadását Baki fejelte be.

1′ – Elkezdődött a találkozó, s rögtön az MTK ívelhetett be a kapu elő egy szabadrúgást, de a vendég védelem a helyén volt.

Az előzményekről, illetve Horváth Ferenc vezetőedző várakozásairól ITT már olvashattak, most jöjjön a meccs!

16.55 – Jó estét és Hali-gólokban gazdag sportélményt kívánunk minden kedves olvasónknak!