Haladás – Videoton 1-0 (0-0)

94′ – VÉGE! GYŐZ A HALADÁS! MEGÉRDEMELT HAZAI SIKER SZÜLETETT!

92′ – GÓÓÓÓL!!!! Bosnjak harcos labdaszerzése után kiugratta Mészárost, aki higgadtan elgurította Kovácsik mellett. VEZET A HALI!!!

90′ – Williams ordító ziccerben fölé durrant. Kassai 4 percet hosszabbít.

88′ – Grumic lő mellé ballal.

87′ – Stopira lőtte be élesen a labdát, Király mentett, közben pedig Szabó Bence állt be Henty helyére.

84′ – Kettészakadt a pálya, a középső részt gyorsan játsszák át a csapatok.

77′ – Hatalmas Kovácsik bravúr, Wils lőtt közelről, a Vidi hálóőre pedig lábbal hárított.

75′ – A korábbi Hali játékos, Kovács István állt be a Vidibe, Varga József hagyta el a játékteret.

73′ – Látványos Hali kontra végén Kovács Lóránt lövését védte bravúrral Kovácsik, és a harmadik cserelehetőségét is kihasználta a hazai együttes, Pinte állt be Halmosi helyére.

69′ – Hazai szöglet után Williams lövését blokkolták, Rácz pedig az ismétlést fölé vágta, az ellentámadásból a Videoton is veszélyeztetett, ám Király védeni tudott.

68′- Mezőnyjáték folyik, mindkét csapat taktikusabban jött ki a második játékrészre.

60′ – Csere: Németh Márió helyén Kovács Lóránt folytatja a játékot.

56′ – TIZENEGYES Grumic fault, Lazovic lövését azonban Király nagy bravúrral hárítja.

46′ – Kényszerű csere, Ramos nem jött ki, Williams a pályán.

45′ – Szünet.

43′ – Németh Márió kapufára lőtte, maradt a 0-0.

41′ – TIZENEGYES!!!! Fejes szabálytalankodott Mészáros Karol ellen!

30′ – Változatos meccs, kiváló hangulat.

19′ – Halmosi átlépte, Ramos rálőtte, fölé.

15 ‘ – Henty, majd Fejes is eltalált a kapufát.

10′ – Németh Márió futott el kiválóan, majd Mészáros K. törte el a labdát, ez is nagy helyzet volt.

8′ – Rácz szöglete után Grumics lőhetett, de gyenge volt ez a kísérlet.

6′ – Óriási tűzijáték a hazai kapu előtt, előbb Henty fejjel találta el a keresztlécet, majd Fejes szintén kapufára lőtt, végül mentett a védelem.

5′ – Grumics érdekes szerepkörben, a saját térfél közepén osztogat, mindkét csapat bekezdett, jó az iram, kiváló a hangulat.

1’ – A meccs előtt a súlyosan beteg Domi érdekében kapaszkodott össze a két csapat, majd Keresztúri Gyula 14 éves Hali-fan végezte el a kezdőrúgást, aztán Kassai sípjelére a Vidi kezdte a meccset.

Haladás: Király – Schimmer, Németh Mi., Wils, Bosnjak – Mészáros K., Rácz, Németh Má., Halmosi – Grumics, Ramos

Videoton: Kovácsik – Nego, Fejes, Tóth B., Stopira – Varga J, Suljic, Hadzic, Pátkay – Lazovic, Henty

15.30 – Jönnek a csapatok!

A Hali a 2 héttel ezelőtti Fradi-meccs után újra bajnoki címre esélyes csapatot fogad. A még mindig kieső helyen álló szombathelyiek a nem éppen ellenállhatatlan formában lévő Videoton ellen mérik össze tudásukat. A meccs előtti várakozásokról, a fiatal támadó, Kiss Tamás esélylatolgatásáról ITT már olvashattak.

15.25 – Jó napot és Hali-gólokban gazdag sportélményt kívánok minden kedves szurkolónak.