Mezőkövesd – Haladás 2-1 (0-0)

90+3′ – Említésre méltó dolog nem történt a ráadásban, így vereséget szenvedtek a szombathelyiek.

90′ – Három perc lesz a ráadás.

89′ – Mi maradt ki! Óriási kavarodás volt a mezőkövesdi kapu előterébe, a labda Ramos elé került, aki 10 méterről tüzelt, de kísérletét Dombó védte.

86′ – Utolsó cseréjét is meghúzta a Hali: Kovácsot Németh Márió váltotta.

82′ – Továbbra is a vendégek diktálják a tempót, de nem igazán tudnak veszélyeztetni.

80′ – Ráczot cserélte le Hipp mester, helyére Kiss Tamás került.

79′ – Szinte azonnal jött is a válasz! Bognár löketét védte Király, de a kipattanó labdát jól készítették le KOSZTÁNAK, aki a kapuba bombázott. 2-1

76′ – Ott a gól! Jagodics csúsztatását  WILS bólintotta közelről a hálóba! 1-1

72′ – Nyom a Haladás, érződik, hogy nagyon akarnak a szombathelyiek…

67′ – Halmosi kapott pihenőt, helyére Jancsó érkezett a pályára.

62′ – Mészáros került nagy helyzetbe, de elügyetlenkedte.

58′ – Tóth B.-Vadnai volt a labda útja, majd egy beadás és Cseri azonnal lőtt, Király kiszolgáltatott helyzetben volt, nem védhette, 1-0!

53′ – Jót tett a nagy helyzet a meccsnek, felélénkült a találkozó.

50′ – Labdát szereztek a szombathelyiek, Ramos Kovács L-hoz tálalt, de Dombó óriási bravúrral belekapott a labdába.

46′ – A Hali kezdett.

Szünet.

45′ – Nincs hosszabbítás, jön a szünet.

43′ – Itt a félidő hajrája, felváltva veszélyeztetik a csapatok az ellenfél kapuját.

38′ – Schimmer és Tóth B. szólalkozott össze.

36′ – Mészáros cselezgetett, majd ívelt a kövesdi kapu elé,. de Ramost eltüntették a hazai védők.

34′ – Most Mlinar tette próbára Király Gábort, de hiába a válogatottsági rekorder kapus, hibátlan eddig.

32′ – Megint Bognár. A mezőkövesdi középpályás becselezte magát a 16-oson belülre, majd lőtt, de Király útját állta a labdának.

29′ – Kemény meccs, most Hudák lépett oda Ramosnak, ez már sárga!

25′ – Egyértelműen nagyon fontos lenne a hazaiaknak a győzelem, hajtanak is rendesen.

19′ – Kovács L. volt túlságosan kemény, de megúszta, nincs sárga!

13′ – Jagodics szabálytalansága után Bognár vágta a sorfalba a labdát.

5′ – Bognár cselezgetett és alakította ki az első helyzetet Király kapuja előtt.

1′ – Útjára indult a labda.

Mezőkövesd: Dombó – Farkas D., Hudák, Katanec, Vadnai – Iszlai, Mlinar, Cseri, Bognár, Tóth B. – Koszta

Haladás: Király – Schimmer, Kolcak, Wils, Bosnjak – Jagodics – Mészáros, Kovács L., Rácz B., Halmosi – Ramos

16.59 – Köszöntjük a Hungarysport.hu olvasóit. A csapatok már a pályán, itt vannak az összeállítások, hamarosan kezdődik a találkozó, amelynek végén remélhetőleg a szombathelyiek gazdagodnak 3 értékes ponttal.

16.55 – Jó estét és szombathelyi gólokban gazdag labdarúgó-élményt kívánunk minden kedves olvasónknak! A Haladás és a Mezőkövesd között 3 pont és 2 helyezés a különbség, a vasi gárda tovább gyarapítaná győzelmei számát. Hipp mester ITT mondta el várakozásait.