Haladás- Viktória – Újpest FC 7-0 (6-0)

A Király Sportlétesítményben szombat délután lebonyolított bajnokin Szakonyi Emese góljai nyitották a sort, a 9., a 12., majd a 16. percben is betalált a csatár, s így már 3-0-ra vezettek a szombathelyi lányok.

Aztán jött Siklér Kinga és még az első félidő 30., 32. és 42. percében Ő is bevette három alkalommal az újpesti kaput, ezzel a szünetben 6-0 állt az eredményjelzőn.

Sok kérdés nem maradt a 2. félidőre, még Manhart Heike is szerzett egy gólt, s ezzel nagyon magabiztos 7-0-s győzelmet arattak Simon Attila vezetőedző ,,lányai”. A meccs jegyzőkönyve ITT böngészhető.

Az alsóházat a 28 pontos Haladás vezeti a 22 pontos Astra, a 11 pontos Kóka és a pont nélküli Újpest előtt.

A szombathelyi lányok legközelebb április 29-én lépnek pályára, akkor a lilák otthonában, a Szusza Ferenc stadionban mérik össze erőiket a 2 csapat játékosai.