Haladás – Újpest 1-1 (1-0)

Tudósításunkat a Vasi Korall Kft. támogatta!

90+4′ – Vége.

90+2′ – Rácz lépett ki ziccerben, de a védők őt és a labdát is elsodorták.

90′ – Négy perc lesz a ráadás…

89′ – Gólt szerzett az Újpest, azonban Kolcakkal szemben szabálytalankodtak. Ez meleg volt!

88′ – Ramos és Williams dönthette volna el a meccset, előbbi a kapus a lőtt, utóbbi az égbe. Óriási ziccer volt…

87′ – Zsótér kap pihenőt. A helyére Tischler Patrik állt be.

84′ – Kálnoki-Kis sárgult be.

82′ – Zsótér beadása csúszott le, a Hali-kontra végén az utolsó passzba csúszott hiba. Pedig Rácz jól ívelt középre.

79′ – Cserél az UTE. Szűcs ment le és Cseke folytatja a mérkőzést.

75′ – Novothny ugrott ki és lőtt Grumic szorításában, alig ment mellé úgy, hogy Király is beleért. Nagy helyzet volt.

73′ – Mindkét csapat nagyot küzd, de jelenleg nem forognak veszélyben a kapuk.

69′ – Rácz szöglete után Williams szerezte volna vissza a labdát, de a játékvezető nem így akarta.

67′ – Rácz lövése tévesztett célt, zúg a Hajrá Hali!

62′ – Hazai szöglet után alakult ki parázs jelenet a lilák kapujánál, de az asszisztens lesen állította meg a szombathelyi akciót.

58′ – Támadó poszton frissít a Hali, Ramos jött a gólszerző, Németh Márió helyére.

55′ – Kicsit megélénkült a játék, sok az apró szabálytalanság, paprikás lett a meccs.

49′ – Góllá érett a mezőnyfölény, Zsótér talált be, 1-1!

46′ – Schimmer helyett Jancsó folytatja.

Szünet. Az Újpest 55%-ban birtokolja a labdát, a Hali 3x, míg a lilák 7x lőttek kapura.

45′ + 3′ – Vége az első félidőnek, megérdemelten vezet a Haladás!

45′ – A több ápolás miatt 3 percet hosszabbít Erdős játékvezető.

41′ – Királyt tesztelik, de nagyon magabiztos.

32′ – Újabb kényszerű csere, de ezúttal a fővárosi oldalon, Mohl lesántikált, valószínű, hogy bokaszalag-sérülést szenvedett, helyette Szűcs jött.

24′ – Szinte ziccerbe került az egyik lila-fehér játékos, de Király Gábor hatalmasat védett.

22′ – Mezőnyfölényben játszik az Újpest, de ebben a sportágban nem labdabirtoklásért járnak a pontok.

15′ – Az első negyedóra végén feljöttek a lilák, de a Hali védelme egyelőre magabiztos, Grumic szenzációs szerelésének tapsoltunk.

9′ – GÓÓÓÓL! Németh Márió csapott le egy lepattanó labdára, amit azonnal értékesített is, kapásgól, 1-0!

6′ – Egyelőre veszélyesebbek a vendégek, közben Schimmer és Mészáros fejelt össze, utóbbi sajnos nem is tért vissza, a bal szeme alatt eég rendesen feldagadt. Medgyes a helyén!

5′ – Mindkét csapat nagyon akar, érződik a tét.

1′ – A speciális olimpikonokat köszöntik, de készültek a szurkolók is, fantasztikus élőkép, a felirat: Hajrá, Hali! A hazaiak indították útjára a labdát.

Haladás: Király – Schimmer (Jancsó 46′), Wils, Kolcák, Bosnjak – Grumics, Jagodics – Németh Má. (Ramos 58′), Rácz, Mészáros K. (Medgyes 10′) – Williams.

Újpest: Pajovic – Balázs B., Kálnoki-Kis, Litauszki, Mohl (szűcs 32′) – Nwobodo, Sankovic, Pauljeviv, Onovo – Zsótér, Novothny.

A meccs előtti történésekről, az előzményekről honlapunkon ITT már olvashattak, most következzen a meccs.

16.55 – Kellemes délutánt és Hali-gólokban gazdag sportélményt kívánunk minden kedves szurkolónak!