Haladás – Újpest 2-2 (1-2)

90’+5′ – Vége a meccsnek, maradt a 2-2!

90′ – 5 perc a hosszabbítás.

87′ – Novothny egy beadás után megrúgta Királyt, bár a közönség kiállítást kiáltott, csak sárga lap lett a ,,jutalom”.

85′ – Támad a Hali, Funsho veszélyeztet sokadszorra.

83′ – Halmosi átadása után Funsho egyből lőtt, de Gundel-Takács bravúrral hárított. A szöglet után ugyanő fejjel is próbálkozott, ebből is sarokrúgás lett.

76′ – Kolcak a gólvonalról mentett, Gaál helyett Funsho a pályán.

70′ – Kiegyenlített játék a pályán, közben újabb ivószünetet lát a kilátogató 4965 néző.

60′ – Újra egál: több lövési kísérlet után Jagodics labdája talált utat az újpesti kapuba, 2-2!!!

55′ – Bosnjak hibája után Nwobodo lépett el, lapos lövése alig ment mellé.

49′ – Bosnajk-Gaál akció végén a vasasból hazatért támadó perdített fölé.

46′ – A szünetben cserélt Hipp mester: Halmosi Péter a pályán!

Szünet.

45’+2′ – Vége az első félidőnek,  a védelem nem áll a helyzet magaslatán, 135 perc alatt 5 gólt kapott a Hali.

45′ – 2 percet tesz rá Erdős játékvezető.

41′ – Megint ott az előny: Horj Razvan szerezte a 2. lila-fehér gólt, 1-2.

36′ – Hazai védelmi hiba után Király lábbal védett hatalmasat.

30′ – Jót tett az egyenlítő találat, egyre veszélyesebben támad a Hali.

26′ – Ivószünet.

22′ – GÓÓÓÓÓL, de most már hazai! Gaál előreívelt labdájára nem mozdultak a vendégek, a lefejelt labdát Rabusic továbbította a hálóba, 1-1. Sokáig nem vezettek a lilák, jókor jött az egyenlítés.

19′ – GÓÓL! Az újpestiek enyhe mezőnyfölénye góllá érett, Nagy Dániel helyezett laposan Király mellett a hosszú alsó sarokba, 0-1!

17′ – Gaál szöglete után Rabusic fejelt, de fölé.

8′ – Gaál lőtt távolról, de Gundel-Takács leszedte.

7′ – Tischler tette bele a sarkát egy távoli lövésbe, de Király résen volt, a legendás kapust egyébként a meccs előtt Tóth Miklós ügyvezető köszöntötte 150. NB I-es bajnoki meccse alkalmából.

5′ – Mindkét csapat nagy iramban kezdte a meccset.

1′- A lilák indították útjára a labdát.

Haladás: Király – Schimmer, Kolcák, Benes, Bosnjak – Rácz, Jagodics – Mészáros, Gaál – Lyng (Halmosi 46′), Rabusic (Grumic 64′).

Újpest: Gundel-Takács – Szűcs K., Bojovics, Cseke, Burekovics – Horj, Szankovics, Nwobodo Zsótér (Diallo 69′) – Nagy D. (Angelov 89′), Tischler (Novothny 58′)

Az előzményekről ITT már olvashattak, most jöjjön a meccs!

17.55 – Jó estét és zöld-fehér gólokban gazdag sportélmént kívánok mindenkinek!