Haladás – Kisvárda 0-1 (0-0)

Haladás: Király – Habovda, Saláta, Jagodics, Németh Mi. – Funsho (Németh Má. 76′), Daushvili, Nyári (Rui Pedro 64′), Ofosu – Priskin (Rabusic 31′), Gaál.

Kisvárda: Felipe Luiz – Melnyik, Ene, Berios, Vári – Karasjuk (Protic 46″), Lucas, Seco, Cukalas – Grozav, Horváth Z.

90′ +5′ – Vége. Vége?

90′ – 5 perc a ráadás. ,,Nem akarunk NB II-t…” – szól a rigmus, de a tulajdonost sem kíméli a publikum

81′ – Németh Márió lőtt alig mellé.

80′ – Csendesen folydogál a találkozó. 10 perc maradt a pontmentésre.

65′ – Feljavult a Hali támadójátéka, de most már nincs mese gólt, gólokat kellene rúgni!

55′ – Rohamoz a Hali, de a vendégek kapusa fantasztikusan véd, Funsho labdáját is szögletre mentette.

51′ – Egy ártalmatlannak tűnő akció végén Horváth Zoltán szerzett vezetést, 0-1!

46′ – Nagy iramban kezdett mindkét csapat.

Szünet.

A 2 perces ráadásban Rabusic, majd Gaál is gólt szerezhetett volna, de a várdai kapus ezúttal is jól véd.

45′ – Harmatgyenge játék, Lucas labdája meg utat talált a hazai kapuba.

40′ – Megéredt az eső.

35′ – Támadgatnak a zöld-fehérek, de erőtlenek ezek a próbálkozások.

31′ – Kényszerű csere, Priskin megsérült.

25″ – Várdai sarokrúgás után egy kiváló fejest hárított Király!h

24′ – Funsho lőtt kapura, de nem okozott gondot.

20′ – A Hali láthatóan nagyon akar, de egyelőre a vendégek minden támadást idejekorán elhárítanak.

10′ – A Hali drukkerek kitesznek magukért, az első pillanattól nagy lelkesedéssel buzdítják Királykékat.

1′ – A hazaiak indították útjára a labdát.

Az előzményekről ITT már írtunk, most jöjjön a meccs!

16.55 – Jó estét és zöld-fehér gólokban gazdag sportélményt kívánok minden kedves sportszerető olvasónknak!