Ma hajnalban megkezdődtek a Copa America 2019-es kiírásának egyeneskieséses mérkőzései, Brazília és Paraguay magyar idő szerint 2 óra 30 perckor nézett farkasszemet egymással a negyeddöntőben.

Mindkét csapat azt hozta, amelyet előzetesen meglehetett jósolni, a brazilok rengeteg helyzetet dolgoztak ki, ám végül 120 perc alatt nem sikerült a kapuba találniuk. A mérkőzést végig bekkelő paraguayiak elérték a céljukat és eljutottak a büntetőpárbajig, ahol azonban két rúgójuk is hibázott, így Brazília teljesen megérdemelten jutott be az elődöntőbe.

Ellenfelük a ma esti (21:00, Sport 1) Argentína – Venezuela párharc győztese lesz, míg a másik ágon Kolumbia – Chile és Uruguay – Peru összecsapásokat rendeznek.