FUTBALLPROGRAM

ANGOL PREMIER LEAGUE
15. FORDULÓ
20.30: Sheffield United–Newcastle (Tv: Spíler1)
21.15: Arsenal–Brighton (Tv: Digi Sport1)

OLASZ KUPA
A LEGJOBB 16 KÖZÉ JUTÁSÉRT
18.00: Parma–Frosinone (Tv: Sport2)
21.00: Cagliari–Sampdoria (Tv: Sport2)

KÉZILABDA
OLIMPIAI KVALIFIKÁCIÓS NŐI VILÁGBAJNOKSÁG, JAPÁN
CSOPORTKÖR
4. FORDULÓ
A-CSOPORT
7.00: Szlovénia–Kuba
10.00: Hollandia–Szerbia (Stream: m4sport.hu)
12.30: Norvégia–Angola (Stream: m4sport.hu)
D-CSOPORT
7.00: Kína–Kongói DK
10.00: Oroszország–Japán
12.30: Svédország–Argentína

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
NFL, ALAPSZAKASZ
14. FORDULÓ
Péntek, 2.15: Chicago Bears–Dallas Cowboys (Tv: Sport2)

JÉGKORONG
ERSTE LIGA
18.30: DEAC–Sport Club Csíkszereda (romániai)
KHL, ALAPSZAKASZ
15.00: Szalavat–Metalurg (Tv: Sport2)

KÉZILABDA
BUNDESLIGA
19.00: Magdeburg–Flensburg (Tv: Sport1)

KOSÁRLABDA
NŐI EURÓPA-KUPA
6. FORDULÓ
G-CSOPORT
18.30: VBW CEKK Cegléd–Olympiakosz (görög)
I-CSOPORT
19.00: Keltern (német)–Atomerőmű KSC Szekszárd
FÉRFI NB I
18.00: KTE-Duna Aszfalt–Sopron KC
18.00: PVSK-VEOLIA–Atomerőmű SE
NBA, ALAPSZAKASZ
Péntek, 1.30: Toronto Raptors–Houston Rockets (Tv: Sport1)

LÓSPORT
13.45: Kincsem+Tuti 1154 (Tv: Sport2)

ÖKÖLVÍVÁS
FÉRFI ORSZÁGOS BAJNOKSÁG, KÖRCSARNOK
14.00: elődöntő

RÖPLABDA
NŐI EXTRALIGA, ALAPSZAKASZ
18.00: 1. MCM-Diamant Kaposvár–Hungast Haladás

SÍLÖVÉSZET
16.10: világkupaverseny, Östersund (Tv: Eurosport1)

SZNÚKER
UK OPEN, YORK
14.00: nyolcaddöntő (Tv: Eurosport2)
20.00: nyolcaddöntő (Tv: Eurosport1)

ÚSZÁS
RÖVID PÁLYÁS EURÓPA-BAJNOKSÁG, GLASGOW
10.30: előfutamok (Tv: M4 Sport)
Férfi 200 m gyors (Kozma Dominik, Németh Nándor, Zombori Gábor), női 50 m pillangó (Bordás Beatrix), férfi 200 m mell (Horváth Dávid), női 100 m gyors (Jakabos Zsuzsanna), férfi 100 m hát (Bohus Richárd, Németh Nándor, Szentes Bence, Telegdy Ádám), női 100 m vegyes (Hosszú Katinka, Jakabos Zsuzsanna, Szabó-Feltóthy Eszter), férfi 400 m vegyes (Bernek Péter, Gyurta Gergely, Holló Balázs), vegyes csapatok 4×50 m vegyes váltó, férfi 1500 m gyors (Gyurta Gergely, Kalmár Ákos)
18.00: elődöntők, döntők (Tv: M4 Sport)
Női 50 m pillangó, férfi 200 m gyors, férfi 200 m mell, női 100 m gyors, férfi 400 m vegyes, női 100 m hát, férfi 100 m hát, női 100 m vegyes, férfi 100 m pillangó, női 800 m gyors (Késely Ajna), női 50 m pillangó, vegyes csapatok 4×50 m vegyes váltó