Szombaton hazai pályán, a Kazincbarcikai Vegyész TSE ellen folytatta a Szuperligás szereplését a Répcelaki SE tekecsapata, és a papírformának megfelelően sima győzelmet is arattak.

Elsőként Horváth Zoltán és Vörös Milán kezdhette meg a gurítást, előbbi játékos nagyon könnyedén hozta a pontot (620-543), addig utóbbi szoros csatában tudott csak nyerni (568-556).

A vasiaknál a második sorban Pintér Károly tetemes különbséggel hozta a párharcát (615-564), ezzel szemben Kuslics Gergely hiába múlta felül vetélytársát az ütött fák számában (570-548), végül mégis Ivanyik Richárd és a Kazincbarcika örülhetett, miután a vendég sportoló több szettpontot gyűjtött, ezzel pedig 3-1-re módosult az állás.

A záró körben aztán még egy pontot el tudott csenni a Vegyész, ugyanis amellett, hogy ifj. Móricz Zoltán sikerrel hozta a 120 vegyes penzumot (625-554), Molnár Pál kis különbséggel (580-589) alulmaradt Csínyi Gáborral szemben, így a Répcelak 6-2-es (3578-3354) győzelemmel zárt, és őrzi a tabellán elfoglalt 3. pozícióját.

Forrás: repcelakisport.hu

Egy hét múlva (március 7-én, 14 órától) sorsdöntő idegenbeli mérkőzésen csap össze a Répcelaki SE a negyedik helyen álló FTC-vel.