Sopron KC – Falco Vulcano Energia KC Szombathely 74-77 (21-17, 25-19, 18-25, 10-16)
Krasznai emlékmérkőzés – Sopron, Novomatic Aréna

SKC: Dillard 16, Thompson 17, Sitku -, Takács -, Wideman 18, Boriszov 12, Halász 6, Fazekas 5.

Falco: Anderson 14, Perl 4, Váradi 7, Benke 6, Milosevics 8, Kovács -, Doktor 5, Lake 11, Dancsecs -, Bruinsma 5, Searcy 17.

A házigazda kezdte jobban a Krasznai-emlékmérkőzést, Bernard Thompson szinte egymaga cipelte csapatát. Az első negyed végén 21-17-re vezetett a kék-fehér csapat.

A másik játékrészben tovább tudta növelni előnyét a Sopron, a nagyszünetre 46-36-os állásnál vonultak a csapatok.

A félidőben Okorn mester jó beszédet tarthatott, mivel Anderson, Lake és Searcy kosaraival, illetve jó védekezéssel minimálisra csökkent a különbség. A dudaszó pillanatában már csak 64-61-re vezetett a hazai csapat.

Az utolsó etapban a bajnoknak kedvezett a szerencse, fordítani tudtak Váradiék, és szoros meccsen 74-77-es győzelmet arattak. Ezzel a sikerrel továbbra is tökéletes a Falco mérlege a felkészülés során.