BULGÁRIA–MAGYARORSZÁG
Szófia, Vaszil Levszki Stadion, Vezeti: Marciniak (lengyel)

Bulgária: Iliev – Cicinho, Terziev, Bozsikov, Nedjalkov – Karabeljov, Malinov – Karagaren, Nedelev, Ivanov (Yomov) – Kraev. Szövetségi kapitány: Georgi Dermendzsiev

Magyarország: Gulácsi – Orbán, Lang, Szalai A. – Fiola (Botka 82′), Sigér, Nagy Á.(Gazdag 82′), Kalmár (Nego 70′), Holender (Hangya 70′) – Szalai Á. (Nikolics 59′), Sallai. Szövetségi kapitány: Marco Rossi

1′ – A hazaiak indították útjára a labdát.

17′ – Kalmár szöglete után Szalai Á. belecsúsztatott, majd W. Orban testéről a bolgár kapuba vágódott a labda, 0-1.

19′ – A középkezdést követő ellentámadásból Nedelev lőtt kapura, Gulácsi mentett szögletre.

30′ – Ezekben a percekben rákapcsoltak a bolgárok, de gólhelyzetet egyelőre nem tudtak kialakítani.

37′ – Egy közeli bolgár fejest védett nagy bravúrral Gulácsi. Nedelev kb. 3 méterről bólinthatott.

41′ – Kalmár indította Holendert, aki távolról lőtt, de Iliev magabiztosan hárított.

45′ – A játékvezető 2 percet tett rá, Kraev káprázatos sarkazását Gula óriási reflexszel mentette szögletre.

Szünet. Nem változtattak a szövetségi kapitányok.

46′ – Startol a második játékrész.

47′ – GÓÓÓÓL!!! Kalmár szabadrúgása megpattant a sorfalon, Iliev tehetetlen volt, 0-2!

55′- Lang szabálytalansága után előbb tizenegyest adott, majd visszavonta azt a játékvezető és ,,csak” szabadrúgást adott. Kraev 16 méterről fölé lőtt.

70′ – Hangya és Nego is a pályán!

74′ – GÓÓÓÓL, ELDŐLT!!! A két cserejátékos megoldotta, Hangya beadta, Nikolics befejelte, 0-3.

88′ – Yomov szépített, de már kit érdekel, 1-3.

90′ – 4 perc a ráadás.

94′ – Vége, győzelem! November 12-én folytatás következik!