1. GYŐRI AUDI ETO KC 8 8 – – 278–193 +85 16
2. Vipers Kristiansand (norvég) 8 5 – 3 234–215 +19 10
3. Metz Handball (francia) 7 5 – 2 193–180 +13 10
4. CSZKA Moszkva (orosz) 8 4 1 3 207–208 –1 9
5. Odense Handbold (dán) 8 4 – 4 223–222 +1 8
6. Krim Ljubljana (szlovén) 8 2 1 5 201–207 –6 5
7. IK Sävehof (svéd) 7 2 – 5 188–226 –38 4
8. Kastamonu Belediyesi (török) 8 – – 8 188–261 –73 0

KÉZILABDA, NŐI BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR 8. FORDULÓ, A-CSOPORT
CSM Bucuresti (román)–FTC-Rail Cargo Hungaria 27–21 (16–11)
Bukarest, zárt kapuk mögött. V: K. Gasmi, R. Gasmi (franciák).

CSM: DAVIDSEN – C. Martín 3, A. Klikovac 1, OMOREGIE 4, RAMUSZOVICS 4, NEAGU 9 (1), Dindiligan 2. Csere: J. Grubisic (kapus), Arntzen 3, Broch, Aune, S. Dembélé 1, A. Gogirla. Edző: Adrian Vasile

FTC: Janurik – Malestein 2, Stolle, Behnke, Csiszár-Szekeres, E. BÖLK 9 (2), Márton G. 4. Csere: BÍRÓ B. (kapus), Grbics, Kisfaludy 1, Szucsánszki 1, Klujber 4, Tóth Nikolett, Kovács Anett, Hársfalvi. Edző: Elek Gábor
Az eredmény alakulása. 7. perc: 3–3. 12. p.: 5–5. 15. p.: 8–6. 18. p.: 8–8. 23. p.: 11–10. 34. p.: 19–12. 42. p.: 21–17. 47. p.: 23–19. 54. p.: 26–20. Kiállítások: 4, ill. 4 perc. Hétméteresek: 2/1, ill. 4/2

MESTERMÉRLEG
Adrian Vasile: – Rendkívül fontos volt nekünk, hogy megszerezzük a két pontot. Intenzív és kemény meccs volt, amilyen az összes találkozónk ilyen szokott lenni az FTC ellen. Majdnem egy hetünk volt, hogy felkészüljünk a mérkőzésre, csak erre kellett figyelnünk. A kapuban és védekezésben is hatékonyan teljesítettünk, a Fradi nehezen tudott lehetőségeket teremteni.

Elek Gábor: – Megérdemelten győzött a Bukarest. Nagyon sokat hibáztunk ahhoz, hogy nyerjünk, de még ahhoz is, hogy szűkebb legyen a vereség. Ennyi kihagyott ziccerrel nem lehetsz sikeres, de még a szoros állásra sincs esélyed. Elsősorban a támadójátékunk, de bizonyos periódusokban a védekezésünk is elmaradt a várakozástól. Csak a kapuban teljesítettünk jól, a többiek nem tudták megközelíteni ezt a szintet ezúttal.