NŐI BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR 11. FORDULÓ, B-CSOPORT
HC LOKOMOTIVA ZAGREB (horvát)–GYŐRI AUDI ETO KC 16–27 (8–14)
Zágráb, 490 néző. V: Vujacic, Kazanegra (montenegróiak)

ZAGREB: IVANCOK – Japundza 3, Birtic 1, Posavec 1, Kaludjerovics, PETIKA 8 (4), Jarak 1. Csere: Novosel (kapus), Malec, Curic, Dramac 1, Skaric, Tupek, Buric 1. Edző: Nenad Sostaric

GYŐR: SILJE SOLBERG – Faluvégi D. 1, GROS 8 (5), Broch 2, Anne M. Hansen, NZE MINKO 4, Schatzl Nadine 1. Csere: S. OFTEDAL 4, BLOHM 3, Győri-Lukács V. 1, Haugsted 1, Farkas J. 1 (1), Fodor Cs. 1. Edző: Ambros Martín

Az eredmény alakulása. 9. perc: 4–4. 16. p.: 6–7. 22. p.: 6–12. 26. p.: 8–12. 35. p.: 8–18. 43. p.: 11–22. 51. p.: 12–25. 56. p.: 15–25. Kiállítások: 6, ill. 6 perc. Hétméteresek: 6/4, ill. 6/6

MESTERMÉRLEG
Nenad Sostaric: – Óriási a különbség a Lokomotiva és az ETO között, mi félprofik vagyunk. Pénteken négy kezdőjátékosom nélkül edzettünk, mert vizsgáik voltak az egyetemen, és ez nálunk normális, így csináljuk. Ennek tükrében jó mérkőzést játszottunk, főleg az első húsz perc tetszett.
Ambros Martín: – Tudtuk a meccs előtt, hogy nem könnyű itt játszani, láttuk a korábbi meccseket, mindenki nehéz csatát vívott. Negyed óra után sikerült semlegesítenünk a hazaiak lövőit és kontrolláltuk a mérkőzést. Nem foglalkoztunk az aktuális eredménnyel, csak folyamatosan javulni akartunk.