Ritka pillanatnak lehettek tanúi azok, akik valamilyen streamen keresztül követték Cristiano Ronaldo együttesének ázsiai Bajnokok Ligája meccsét.

A szaúdi Al Nassr gárdája 1 gólos hátrányt szedett össze az odavágón az emírségekbeli Al-Ain ellen, a visszavágón pedig egy félidőt követően 2:1-re (összesítésben 3:1-re) vezetett az Al-Ain. A találkozó második etapjában visszajött a meccsbe Ronaldo együttese, hosszabbításra mentették a derbit, majd a hosszabbításban sem bírtak egymással a csapatok (1-1 gól született, Ronaldo is betalált), így következhettek a büntetők. Az idegek harcát végül sokkal jobban bírta az Al-Ain, a szaúdiaknál csupán Ronaldo tudta gólra váltani a büntetőjét, nem úgy, mint egy kihagyhatatlannak hitt ziccert még a mérkőzésen. Íme az eset.