Haladás – Siófok 1-1 (1-0)

Haladás: Gyurján – Jancsó, Jagodics, Németh Mi. – Medgyes(Tóth D. 75′), Nyári (Illés B. 59′), Holdampf, Kiss B., Bosnjak (Eszlátyi 76′) – Gaál, Németh Má.

Siófok: Benke – Balogh B. (György 93′), Horváth P., Lorentz, Jánvári – Tajthy, Csilus, Szakály, Ízing – Zamostny (Magasföldi 61′), Horváth A. (Jagodics B., 87′)

90’+4′ – Vége a meccsnek, a Haladás nem érdemelt 3 pontot, 1-0 után érthetetlen módon igen gyenge produktumot tett a hazai publikum elé.

90′ – 4 perc lesz a ráadás.

86′ – Eszlátyi lő az oldalhálóba.

80′ – Gaál egy beadásra érkezve sajnos szerencsétlenüla kapufának csúszott, vissza már nem térhetett, így az utolsó 10 percet 10 emberrel teljesítette a Haladás.

73′ – Egyenlít a Siófok! Szakály Dénes lövésébe Gyurján még beleért, de hárítani nem sikerült, 1-1!

72′ – Lökésért tizenegyest adott a vendégeknek a játékvezető.

70′ – A vendégek támadgatnak, a Hali kontrákra épít, a szurkolók énekelnek.

65′ – 2840 fizető néző tekinti meg az NB II. 2. fordulójának szombathelyi találkozóját.

59′ – Supka cserél, Illés jön, no nem a Béla, hanem a Bence. Pár perccel később a klubtulajdonos távozását követeli a hazai kemény mag.

55′ – Átveszi az irányítást a Siófok, már harsány füttyszót is hallani.

50′ – A Hali lép fel támadólag, ám egyelőre marad az 1-0.

46′ – Egyelőre csupán térfélcsere volt.

Szünet.

45’+1′ – Medgyes egyre többször használja ki, hogy gyorsabb, mint a siófoki védők, ám mindez egylőre nem hozza meg a 2. találatot a szombathelyieknek. A Hali megérdemelt  vezetéssel térhet 15 perc pihenőre.

44′ – A siófoki Szakály lő mellé, Gyurján rajta volt.

40′ – A pályán semmi extra, mezőnyjáték zajlik, a hazai közönség önmagát szórakoztatja.

38′ – Németh Má. – Kiss B. – Gaál akció végén utóbbi lő kapura, ám Benke véd, a kipattanót Németh Má. teszirá, de erre is rátenyerel a vendégek kapusa.

35′ – A siófokiak is támadgatnak, egyelőre újabb helyzet nélkül.

25′ – Jobb a Hali, de a vendégek sem vereséggel akarnak távozni.

19′ – Gaál gyorsít fel a szélen, majd a szögletre mentő siófokiak ezután már nem tudják megóvni a kapujukat a góltól, Németh Milán segíti be a labdát, 1-0!!!

13′ – Óriási gólhelyzetbe kerül az egyik vendég támadó, de Gyurjánék, ha nehezen is,de szögletre mentenek. Az ellentámadás során Holdampf lő mellé.

7′ – Nagy elánnal  lép fel a hazai csapat, Németh Márió beadására Bosnjak érkezik, de lövése elakad az egyik siófoki védőben.

1′ – A vendégek kezdenek. A hazai publikum óriási hangorkánnal köszönti övéit és persze a maroknyi siófoki szurkolót is.

18.55 – Jó estét és szombathelyi gólokban gazdag sportélményt kívánunk mindenkinek. Ha nem tudtál a Rohonci útra kilátogatni, tarts velünk és kövesd a zöld-fehérek első hazai bajnokiját!