Haladás – Mezőkövesd 1-0 (0-0)

Közvetítésünket a Vasi Korall Kft. támogatta!

93′ – Győzelem és NB I!!! A haladás a 8. helyen végzett!

90′ – GÓÓÓÓL! Kiss Tamás találatával vezet a Hali! A fiatal tehetséget a szintén csereként beálló Németh Márió ugratta ki.

82′ – Veszélyesebbek a vendégek, sajnos jobban benne van a játékukban a gól, mint a Haliéban.

75′ – Bognár rúghatott szögletet, de nincs gond.

68′ – Közben a Honvéd vezetést szerzett a Vasas ellen és a Fradi is jobban áll, mint a Balmaz, szóval nincs miért aggódni még a döntetlennel sem.

60′ – Rácz helyett Kiss Tamás a pályán! Náluk Kosztát váltotta Novák.

58′ – Hazai szabadrúgás után Kolcak került a földre a büntető területen belül, de nem 11-est, hanem kifelé szabadrúgást ítélt Farkas Ádám játékvezető.

51′ – A Hali lépett fel támadó szellemben, de egyelőre meddő fölényben játszik ,,csak”.

46′ – Egyelőre nem változtatott egyik mester sem.

Szünet.

45′ + 1′ – Felejthető első félidő ért véget.

41′ – Harsány füttyszó, most veszélyesebben játszik a vendégcsapat.

31′ – Az elmúlt percek a vendégek lehetőségeiről szóltak, de Király résen volt valamennyi alkalommal. Bognár és Cseri is veszélyt okozott.

25′ – Bognár végezhetett el szabadrúgást, de előbb a sorfalba lőtte, majd a levágódó labdát újra rátűzte, de ezt már Király tette ártalmatlanná.

21′ – A felső kapufán csattant, ahogy a vendégek védője mentett, majd nekiszaladt a kapufának, ápolás.

19′ – Nagyot küzd a Hali, Pinte és Bosnjak is nagyon odateszi magát a pályán.

14′ – Bosnjak parádésan hatalmas bedobása után Grumic fejelhetett, szöglet.

12′ – Többet támad a Hali, de egyelőre sajnos nincs gólhelyzet.

8′ – Pinte végzett zavaró repülést, meg is lepte a vendégek védelmét.

5′ – Kiváló hangulat, de még ,,csak” kóstolgatják egymást a csapatok.

1′ – a szombathelyiek indították útjára a labdát.

Haladás: Király – Kovács L., Wils, Kolcak, Németh Mi. – Grumics, Jagodics – Pinte (Németh M. 78′), Rácz (Kiss T. 60′), Bosnjak – Ramos.

Mezőkövesd:Dombó – Farkas, Hudák, Mlinar, Vadnai – Cseri, Szeles, Koszta (Novák Cs, 63′), Szalai – Drazic (Oláh B. 88′), Bognár.

A meccs előtti történésekről, az előzményekről honlapunkon ITT már olvashattak, most következzen a meccs.

18.55 – Kellemes estét és Hali-gólokban gazdag sportélményt kívánunk minden kedves szurkolónak!