Csurgói NKC – Swietelsky-SZKKA (10-22) 22-36

Swietelsky-SZKKA: Pálinkás Viktória, Csire Fanni 6, Ivanics Dóra 4, Mayer Maja, Takács Krisztina 2, Takács Bianka 3, Cser Dóra 1, Schneider Éva 11, HorváthPetra 3, Smid Eszter 2, Szendrei Barbara 2, Csépke Dominika 1, Bozzai Zsófi, Virág Noémi 1, Schneck Réka, Jurik Petra. Vezetőedző: Füzesi Ferenc.

1′ – A szombathelyiek a Pálinkás – Csire, Horváth P., Virág,Smid (támadásban Schneider), Takács K., Takács B. összeállításban nagyon bekezdtek.

2′ – Már 0-3. Schneider, Takács K, Smid voltak a gólszerzők.

5′ – Virág Noémi góljával már 0-4.

10′ – Kicsit magukhoz tértek a hazaiak, de a szombathelyiek is tovább termelik a gólokat, ebben a periódusban Takács B., Horváth P., majd Schneider Éva 7 méteresből volt eredményes, 3-7.

15′ – Már 6 góllal vezetünk, ebben az 5 percben Schneider 2 alkalommal, Smid és Takács K. is betalált, 6-12.

20′ – Újabb 3 találat: Horváth P., Schneider és Csire volt eredményes, 8-15.

25′ – Takács B. és Csire Fanni újabb 2 találatával már 9 a különbség, 9-18.

30′ – Vége az első félidőnek. Újabb 4 gól: Csire, Ivanics D., Horváth P., Schneider, ezzel 10-22 a szünetben az állás.

Szünet.

35′ – Újra itt vagyunk kedves olvasóink! Schneider és Szendrei góljaival 12-24.

40′ – Az elmúlt percekben Csire 2, míg Szendrei és Ivanics 1-1 gólt lőtt, 14-28.

45′ – Már 17-31, Ivanics és Schneider 2-szer is betalált!

50′ – Fiatalok a pályán, és fiatalok a gólszerzők is, Csépke, Cser, Ivanics, 18-34 az állás.

55′ – Nem dobtunk gólt már percek óra, 20-34.

57′ – A cséká, Mayer maja újra a pályán!

Vége a meccsnek, a végén még Szendrei és Schneider újra a csurgói kapuba talált, 22-36 a végeredmény! A jegyzőkönyv ITT.