Swietelsky-Szombathelyi KKA – VKLSE Győr 42-30  (20-15)

Swietelsky-SZKKA: Pálinkás, Csire, Mayer 2, Takåcs K 4, Takåcs B 2, Schneider 15, Horváth P 3, Smid 3, Szendrei 6, Csépke 1, Pődör 1, Viråg 5, Bozzai, Cser, Jurik. Vezetőedző: Füzesi Ferenc

Szép volt, csajok!

60′ – Schneider É. (2), Pődör R., Szendrei B. góljaival alakult ki a végeredmény: 42-30.

55′ – Szendrei B., Virág N., Schneider É., Csépke D., voltak a gólszerzők ezekben a percekben, 38-24.

50′ – Schneider É. (2), Smíd E. gólja után időt kértek a vendégek, 34-22 az állás

45′ – Schneider Éva már a 10. gólját szerezte, majd Virág N. és Takács K. is eredményes volt, 31-22.

40′ – Ezután Virág N., Szendrei B., Schneider É (2) volt eredményes, ezzel 28-20.

35′ – Virág Noémi folytatja a gólgyártást, majd Szendrei Barbara pillanatok alatt lőtt 3 gólt, ezzel 24-17.

Szünet.

30′ – Schneider Éva, Mayer Maja találatai után 20-15 az állás a szünetben.

25′ – Virág Noémi és Schneider Éva (2) góljaival 18-11 az állás.

20′ – Ezekben a percekben nem megy a hazaiaknak, 12-8-nál Füzesi Ferenc kért időt. Használt is, mert előbb Schneider Éva büntetőből, majd a hazai cséká, Mayer Maja és Smíd Eszter is lerohanásból talált a győri kapuba, 15-8.

15′ – Takács K (3). Schneider Éva, Horváth P. góljaival 12-5.

10′ – Horváth P., Smíd E., ás Takács B- növelte a szombathelyi gólok számát, ezzel 7-3.

5′ – 4-2 az állás: Schneider Éva (2), eddig Takács Bianka és Horváth Petra talált be.

1′ – A vendégek kezdtek és az első gól is az övék, 0-1.

A szombathelyiek a Pálinkás – Csire, Ivanics, Takács B., Schneider É., Horváth P., Smíd E. összeállításban kezdtek.

16.00 – Jó napot és szombathelyi gólokban gazdag sportélményt kívánok mindenkinek!