Azt már ITT megírtuk, hogy szombat este a Sukothai Team szombathelyi kiválósága, Kolompár Kitti pontozásos vereséget szenvedett egy németországi gálán. Most a 17 esztendős profi ökölvívó meccs utáni véleményét olvashatják el.

Az első menetet egy kicsit elizgultam, a második, a harmadik és a negyedik menetben viszont edzőm, Horváth Győző kiváló tanácsaira hallgatva, sikerült megszorítanom a német lányt. Nagyon örültem annak, hogy az eredményhirdetés után rengeteg ember odajött hozzám gratulálni, és az sem mellékes, hogy lesz következő profi meccsem is – értékelt és egy kicsit előre is tekintett a szombathelyi bokszoló.

Kolompár Kitti -50 kg-os súlycsoportban a K1 és a kick light kategóriában versenyez majd legközelebb, november 27-30. között a lengyelországi rendezésű küzdősportok nyílt Európa-Kupáján lép majd kötelek közé.