A harmadik nap legnagyobb kérdése az volt, hogy a magyar válogatott hányadik helyen végez a Visegrádi Négy Nemzet Tornáján, amelynek a debreceni Főnix csarnok adott otthont. Az U21-es és a felnőtt keretben is volt Haladás játékos: előbbiben Sipos Gergő, utóbbiban Hajmási Milán lépett pályára. A zárónapon először A csehek mérték össze erejüket a szlovákokkal és arattak 3-1-es sikert. A magyaroknak pedig a lengyel fiatalokat kellett legyőzniük, amennyiben első helyen szerettek volna végezni. Ennek szellemében támadtak a hazaiak és Pál Patrik vezetésével már a félidőben eldöntötték a mérkőzést. A találkozó végén pedig jobb gólarányának köszönhetően megvédte elsőségét az utánpótlás válogatottunk.

Erre a felnőtteknek esélye sem volt, hiszen az első két fordulóban is vereséget szenvedtek Sito Rivera tanítványai. Először a csehek (0-6), majd a szlovákok (0-5) győzték le a magyarokat, így a horvátok ellen a tisztes helyt állás volt a cél. Komoly erőpróbának minősült ez a találkozó is, hiszen Marinovic-ék mindkét találkozójukat megnyerték. Ennek ellenére nyoma sem volt a hazaiak megilletődöttségének és a 11. perc végén Dávid lőtt a kapuba. Ezután felváltva dolgozték és hagyták ki a helyzeteket a csapatok. Míg nem az utolsóelőtti percben érkezett Marinovic és egalizált. Ezzel az egy szerzett ponttal a magyarok végeztek az utolsó helyen, míg a horvátok veretlenül győzedelmeskedtek a tornán.