Haladás – Balmazújváros 0-0

Vége a mérkőzésnek! Mindkét csapat odatette magát a mai napon! Igazságos döntetlen született. Természetesen amint hírt kapunk Gyurján Márton állapotáról, azonnal közöljük. Köszönjük, hogy velünk tartottak! Hajrá Hali!

90+8′ Jagodics fejelhetett Kovács szabadrúgása után, de nem sikerült irányítani a fejest, hatalmas helyzet maradt ki!

90+6′ Kovács Lóránt szöglete elmegy a kapu előtt, aztán Kolcak szerez keményen labdát, a játékvezető pedig kis késéssel a sípjába fúj, a közönség pedig füttyszóval jutalmazza.

90+2′ Carlo érkezik Rudolf Gergely helyére, lehozza tehát egyik legjobb játékosát Horváth Ferenc.

90+1′ A játékvezető 8 percet hosszabbít, van még idő.

87′ Vajda lövését sikerül blokkolni, fáradunk, Rudolf is egyre szabadabban játszik, az első félidőben szorosabban őrizték a hazai védők.

86′ Michal Hipp tüzeli játékosait az utolsó percekre, jó pár perc hosszabbítás várható.

84′ Batarelo próbálkozott, de lövése kis híján bedobásra ment. Éledezik a Balmazújváros.

81′ Ramos egyből igyekezett kihasználni a hátralévő időt, de fejese középre ment. Az ellentámadásból Vajda próbálkozhatott a szombathelyiek ötöséről, de beleléptek, hatalmas mentés volt.

78′ Ramos érkezik a Haladásba Németh Márió helyére, a gólszerzés reményében cserél a mester!

75′ A hivatalos nézőszám: 4716 fő. Rengetegen szorítunk a Hali győzelméért!

74′ Ezúttal Kovács lőtte a szögletünket, de Horváth kitudta öklözni, az utóbbi percekben a Hali veszélyeztet többet.

70′ Grumic fejjel verhetetlen ma, többször is remekül fejelte ki a szombathelyi kapu előteréből a labdát.

68′ Vajda durrant nagyon sokkal fölé, körülbelül 25 méterről.

66′ Cserélünk. Kovács Lóránt érkezik Medgyes Zoltán helyett. Közben Michal Hipp látja el utasításokkal Németh Máriót.

64′ Rudolf tesztelte a frissen beálló Rózsát, de a Hali kapusa könnyedén ölelte magához a játékszert.

62′ Rácz lövését könnyedén védi Horváth, aztán viszont Németh Márió került hatalmas ziccerbe egy gyönyörű csel után, de a vendégek kapusa nagyon jól zárta a rövid sarkot.

59′ Cserél a Balmazújváros is, Batarelo érkezik Harsányi helyére, aki szintén megsérült az ütközésben. Folytatódik a mérkőzés!

56′ Gyurjánt hordágyon vitték le, és kórházba szállítják, idegőrlő percek játszódtak le a Haladás stadionban. Helyére Rózsa áll be! Mielőbbi felépülést kívánunk fiatal kapusunknak!

53′ Harsányi a kapu szájából rúgta mellé a labdát, közben pedig ütközött Gyurjánnal aki a földön maradt, érkeznek a mentősök!

48′ Sigér próbálkozott a félpályáról, de lövése nem talált kaput, merész kísérlet.

46′ A Balmazújváros kezdi a második játékrészt. Rögtön egy hazai szabadrúgást fejelnek ki a védők, a kontrázó Harsányit pedig Medgyes állítja meg, egy sárgáért cserébe.

Szünet. Kiváló első félidőt láthattunk, kitettek magukért a csapatok és támadólag léptek fel az első perctől kezdve. Izgalmasnak ígérkezik a folytatás!

45+2′ Veszélyes helyről rúghatott szabadrúgást a Hali, de Németh beadását kifejelték a védők!

42′ A szünet előtt már egyik csapat sem kockáztat sokat, így a kapuk nem forognak veszélyben.

37′ Vendég szöglet után hazai kontra, de Medgyes nem tudta jól befejezni a támadást, ami a kapus kezében halt el.

34′ Műesésért sárga Vajdának, nem ette meg Erdős játékvezető!

32′ Ezúttal már a szombathelyi kapu előtt alakul ki hatalmas helyzet, megint Rudolf az előkészítő, de Habda nem találta el a kaput.

31′ Óriási lehetőség!!! Rácz tüzelt mellé a tizenhatoson belülről, lecsúszott a lábáról a labda!

30′ Fél óra telt el a meccsből, mindkét csapat érzi a 3 pont fontosságát, lüktető az iram.

29′ Haris kapja Rudolftól a labdát, de körülbelül 18 méterről ismét céltalan lövést ad le, rögtön utána Bosnják megpattanóját szedi fel a vendég kapus.

25′ Gyenge vendég kísérlet gurul el a kapu mellett, a csapatok kicsit visszavettek a tempóból.

20′ Sárga, Jagodics. Veszélyes helyről jöhetett a vendégcsapat, de Gyurján elöklözi a beadást.

18′ Magasan védekezünk és ezt kihasználja a Balmaz, de Rudolf passzát Harsányi nem tudta értékesíteni, az oldalhálóba lő a cserecsatár.

15′ Arabuli nem tudja folytatni, és ezt jelzi is Horváth Ferencnek. Csere, Harsányi Zoltán érkezik.

10′ A újvárosi cserék már melegítenek, Arabulit kellett ápolni a pályán.

7′ Ígéretes pozícióból rúghattunk szabadrúgást, de a legurított labdát nem sikerült kapura küldeni.

5′ Bekezdtek a csapatok, feszült hangulatban zajlik a mérkőzés, nagy az iram!

3′ Gyurján védi Rudolf közeli kapáslövését!

1′ – A Hali indította útjára a játékszert, és rögtön helyzetbe is került, Grumic fejesét hárítják a gólvonalról!

A mérkőzés egy köszöntéssel kezdődik, méghozzá a Nehru Kupa 1982-es győzteseit tapsolja a nagyérdemű.

Király Gábor a pénteki edzésen deréksérülést szenvedett, míg Mészárol Karol a combizom problémákkal küzd, így egyikük sem lehet ma ott a szombathelyiek keretében.

Haladás: Gyurján – Schimmer, Németh Milán, Kolcák, Bosnjak – Jagodics – Medgyes, Németh Márió, Rácz, Halmosi – Williams.

Balmazújváros: Horváth L. – Habovda, Rus, Tamás, Uzoma – Vajda, Sigér, Majszuradze, Haris – Arabuli, Rudolf.

A meccs előtti történésekről, az előzményekről honlapunkon ITT már olvashattak, most következzen a meccs.

16.55 – Kellemes délutánt és Hali-gólokban gazdag sportélményt kívánunk minden kedves szurkolónak!