Az észak-amerikai labdarúgó bajnokság legutóbbi fordulójában csak Sallói Dániel örülhetett a magyar légiósok közül. Az MLS alapszakaszában a Sporting KC hat találkozót követően nyertek újra. Sallói csapata ezúttal a Houston Dynamo otthonában győzedelmeskedett 1-0 arányban. A magyar támadó kezdőként végigjátszotta a találkozót. Rajta kívül csak Stieber Zoltán lépett pályára a magyar légiósok közül. A vasi kötődésű labdarúgó kezdő volt a D.C. United-ben és 67 percnyi játéklehetőséget kapott. A fővárosi alakulat a Montreal ellen 1-1-re végzett. Németh Krisztián csapata, a New England 3-3-as döntetlent ért el az Orlando City vendégeként. A Chicago támadója Nikolics Nemanja a Real Salt Lake City otthonában kapott ki 2-1-re. Ez a vereség már sorozatban a harmadik volt a Fire életében.

Montreal Impact–D.C. United 1–1
Orlando City–New England Revolution 3–3
Houston Dynamo–Sporting Kansas City 0–1
Real Salt Lake–Chicago Fire 2–1