A tavalyi pontvadászatban 5. helyen végzett viktóriás lányok a bajnokságból kiemelkedő játékerőt képviselő, ezüstérmes fővárosi zöld-fehéreket fogadták a Haladás Sportkomplexumban.

Haladás-Viktória FC – Ferencvárosi TC 1-3 (1-1)

A szombathelyiek a Bíró – Kopcsándi, Tálosi, Balogh, Kiss Zs. (Sitku 67’) – Fábián, Rácz, Harsányi – Manhart (Fördős 46’), – Öreg, Szakonyi összeállításban futottak ki a zöld gyepre.

1’ – A hazaiak indították útjára a labdát.
10’ – Szép vendégakció végén óriási kapufa jelezte, nyerni jött a Fradi.
12’ – A semmiből jött a buktatás a Fradi büntetőterületén belül, jogos tizenegyes!

13’ – Vezet a Viktória! A büntetőt Manhart H. értékesítette, 1-0!

20’ – Többet támad a Fradi, de nem tudják lövéssel befejezni helyzeteiket.

29’ – Kinyílt a hazai védelem, a Fradi csatára előbb Bíró kapust, majd a visszafutó védőt is becsapta és közelről egyenlített, 1-1.

40’ – Kiegyenlített erők küzdelme zajlik.
45’ – Az első félidő végén igazságosnak mondható döntetlen az állás.
Szünet.
46’ – Fördős folytatta a gólszerző Manhart helyett.
60’ – Többet támad a Fradi, de elég meddő a mezőnyfölényük, a Viktória támadásai ugyan ritkábbak, de veszélyesebbek.

63’ – Fordítottak a fővárosi zöld-fehérek. Egy sarokrúgás után kiválóan érkezett Csíki Eszter és már ott az előny, 1-2!

80′ – Jön a hajrá, a Viktória FC igyekszik nyomást gyakorolni a Fradira, de egyelőre gólhelyzetet nem sikerült még kialakítani.

85′ – Támad a Viktória, de sajnos a Fradi csírájában elfojtja ezeket a próbálkozásokat.

89′ – Eldőlt a meccs: a Fradi a harmadikat is belőtte, 1-3.

90′ – Itt a vége, nem sikerült pontot szerezni a szombathelyi lányoknak az NB I 1. fordulójában.