Újpest – Haladás 2-0 (0-0)

Újpest: Pajovics – Balázs B., Bojovics, Risztevszki, Burekovic – Szankovics, Onovo – Nwobodo, Zsótér, Beridze (Pauljevics 90′) – Novothny

Haladás: Rózsa – Tamás, Kolcák, Habovda – Ofosu, Kovács L., Jagodics M., Dausvili (Jancsó 46′), Mészáros K. (Funsho 80′) – Priskin, Gaál.

92′ – Vége a meccsnek, sajnos tovább tart a vesszőfutás.

90′ – 2 perc a ráadás, de minek?

80′ – Eldőlt a meccs?! Egy hazaadott labdánál túl sokáig várt Rózsa, Nwobodo rárontott és bepattant a labda, óriási kapushiba, 2-0!

71′ – GÓÓÓL! Jobb oldali szabadrúgás után Balázs Benjámin érkezett kiválóan, és nekik a kapufa is besegített, 1-0!

60′ – Fél óra maradt hátra, hogy gól is essen ezen a meccsen.

55′ – Ofosu ellen szabálytalankodott Onovo, sárga lap a ,,jutalma”. Jogos.

48′ – A mérkőzés jelenete: Priskin éles szögből zúdította rá, a labda a kapufán végezte, majd a mezőnybe pattant vissza az óriási löket.

46′ – Jancsó a pályán Dausvili maradt az öltözőben.

Szünet.

45′ – 1 perc a ráadás, eddig szinte semmi izgalom.

41′ – Habovda lőtt 25 méterről, de Pajovics szögletre tornázta a labdát.

40′ – 5 perc van vissza az 1. játékrészből nagyon álmoskás a hangulat.

36′ – Egy lecsorgó labdára csapott le Beridze, majd alig, de mellé csavart a grúz.

30′ – Az első fél óra elteltével elmondható, hogy többet birtokolja ugyan a labdát a hazai csapat, de támadásaikban egyelőre nem sok átütő erő tapasztalható. Ebben a pillanatban egyébként Rózsának akadt munkája.

23′ – A kezdőként első meccsét játszó Dausvili kapott egy rúgást, le is sántikált, hogy ápolhassák.

17′ – Gaál végezhetett el egy szabadrúgást, az egyik szombathelyi támadó megcsúsztatta, de Pajovics a helyén volt.

14′ – Zsótér kanyarította középre a labdát, Tamás mentett.

10′ – Több hazai sarokrúgás után Gaál lódulhatott volna meg, de az utolsó védő megakadályozta ezt.

7′ – Gaál fejelte tovább a labdát Priskinhez, a támadó üresen, hat méterről a jobb sarok mellé bólintott. Nagy helyzet volt.

5′ – Az első hazai szögletet Beridze végezhette el, de veszélytelen volt.

1′ – A szombathelyiek indították útjára a labdát.

Az előzményekről, illetve a Hali vezetőedzőjének várakozásairól ITT már olvashattak, most jöjjön a meccs!

16.55 – Jó estét és Hali-gólokban gazdag sportélményt kívánok minden kedves szombathelyi érzelmű szurkolónak és sportrajongó olvasónknak! Fotónk a júliusi Hali-Újpesten készült.