Puskás Akadémia – Szombathelyi Haladás 2-0 (2-0)

Puskás Akadémia: Danilovics – Szolnoki, Hegedűs J., Poór – Osváth, Urblik, Varga J., Mioc, Trajkovski – Kiss T. Radó (76′), Knezevic (Bokros 88′)

Szombathelyi Haladás: Rózsa – Bosnjak, Daushvili, Kolcak, Habovda – Ofosu (Halmosi 78′), Grumic, Kovács L., Mészáros K. – Priskin, Gaál (Funsho 62′)

94′ – Vége a meccsnek, sajnos nem volt esélye a Haladásnak a pontszerzésre.

90′ – 4 perc a ráadás.

89′ – Az utolsó percekben nagyon nyomott a Hali, Rabusic sem talált be.

85′ – Daushvili nagyon harcosan játszik, már csak 5 perc maradt a szombathelyi felzárkózásra, de erre nem sok esélyt látni.

75′ – Noha határozottabb a Haladás játéka, sajnos továbbra sem veszélyesek a zöld-fehér támadások.

65′ – Bosnjak – Kovács L. akció végén nem jutott el a labda a gólra éhesen érkező Funsho elé.

60′ – Fél óra maradt az egalizálásra.

53′ – A Hali most találta el először a kaput, de Gaál szabadrúgást magabiztosan fogta Danilovics.

48′ – Kiss T. nagyon bizonyítani akar, újabb fantasztikus lövés, de ezúttal célt téveszt.

Szünet.

45′ – Nincs ráadás, megérdemelten vezet a Puskás Akadémia.

44′ – Kovács L. lőtt kapu fölé.

40′ – A hazaiak a középpályán adogatnak, a Hali nyomozza a játékszert.

35′ – Meddő mezőnyjáték zajlik, nem jutott el helyzetig a Hali.

28′ – Szombathelyi szöglet után Grumic lőtt fölé.

26′ – Megint Kiss T. villant, már lőtt is, de Rózsa most bravúrral megakadályozta, hogy 3 gól legyen a hátrány.

25′ – Visszavett a tempóból a Puskás Akadémia, de a Hali még nagyon nem találja a ritmust.

17′ – GÓÓÓÓL! Kiss T. most gólpasszt adott, a támadást Knezevic fejezte be, 2-0! Vajon lesz-e visszaút, vagy eldőlt a meccs?

15′ – Az első negyedóra végén megérdemelt hazai vezetés.

12′ – GÓÓÓL! Az egykori Hali-nevelés, a 18. születésnapját ünneplő Kiss Tamás kapott remek indítást, a fiatal csatárt meglátta, hogy Rózsa kijött és mesterien emelt át és a kapufa segítségével vezetést szerzett, 1-0!!!

8′ – Kiss Tamás ellen szabálytalankodott Kovács L, a szabit Knezevic lőtte alig mellé.

4′ – Szolnoki lőtt kapura, szöglet.

1′ – A Hali lépett fel támadó szellemben, aztán az ellenakcióból már szögletet rúghatnak a hazaiak.

Az előzményekről, a Hali vezetőedzőjének várakozásairól ITT már olvashattak, most jöjjenek a csapatok és kezdődjön a meccs!

16.55 – Jó estét és szombathelyi gólokban gazdag sportélményt kívánunk minden kedves focirajongó olvasónknak!