Kétségtelen, hogy nagyon kevés sportolónak adatik meg, ami Polina Viktorovna Kuznyecovának sikerült pályafutása során. A kézilabdázó 2016-ban olimpiát nyert az orosz válogatottal, de kétszer világbajnoki címet is elhódította társaival. Klubszinten a Lada Toljattival, a Zvezda Zvenyigoroddal és a GK Asztrahanocskával is aranyérmet nyert az orosz bajnokságban.

Az éremgyűjteményéből nem hiányzik az EHF-kupához és a Bajnokok Ligája győzelemért járó aranyérem sem. Jelenleg a Rosztov-Don balszélsőjeként riogatja a riválisokat. Ha pedig megtekintjük instagram oldalát, akkor láthatjuk, hogy rendkívül mutatós megjelenése miatt folyamatosan növekszik követőinek száma, amiben a nyári fürdőruhás képek is sokat nyomnak a latba.