ELŐDÖNTŐ

GYŐRI AUDI ETO KC–FTC-RAIL CARGO HUNGARIA 29–25 (13–16)
Veszprém, 1000 néző V: Bíró Á., Kiss O.

GYŐR: Silje Solberg – Faluvégi D. 2, V. Kristiansen 3 (3), BRATTSET 6, E. Amorim 2, S. OFTEDAL 7, Fodor Cs. 2
Csere: LEYNAUD (kapus), Nze Minko 2, Anne M. HANSEN 4, Lukács V., Görbicz 1, Edwige
Edző: Ambros Martín

FTC: Bíró B. – Malestein, KLUJBER 7 (2), Szucsánszki 2, Behnke, E. Bölk 2, Márton G. 1
Csere: Janurik (kapus), Csiszár-Szekeres, Háfra N. 4, Kisfaludy 2, KOVÁCS ANETT 4, Stolle 3, Schatzl Nadine, Tóth Nikolett
Edző: Elek Gábor

Az eredmény alakulása. 3. perc: 2–0. 6. p.: 4–4. 15. p.: 8–4. 19. p.: 10–5. 28. p.: 14–12. 40. p.: 19–17. 48. p.: 21–22. 55. p.: 26–23
Kiállítások: 8, ill. 8 perc
Hétméteresek: 3/3, ill. 2/2

MESTERMÉRLEG
Ambros Martín: – A játékosaim remek munkát végeztek. A múlt szerdai bajnoki mérkőzés után óriási önbizalommal jöhetett ide az FTC, amelyet mindig nehéz legyőzni, de most sikerült, és ez még inkább boldoggá tesz. Az első perctől kezdve vezettünk és irányítottuk a mérkőzést, úgy érzem, megérdemelt a győzelmünk.
Elek Gábor: – Megérdemelten nyert az ETO. Tudtuk, hogy ezúttal más mérkőzés vár ránk. Sokat hibáztunk, főleg a védekezésünk agresszivitása, pontossága maradt el a várttól, sok területet engedtünk a Győrnek, és sok ziccergólt kaptunk. Tettük a dolgunkat, csináltuk, amit kell, de kevés volt a kiemelkedő teljesítmény.