HUNGAST SZOMBATHELYI KKA–ALBA FEHÉRVÁR KC 26–21 (12–11)
Szombathely, 400 néző. Vezette: Andorka M., Hucker

SZOMBATHELY: K. TOMASEVICS – Orbán Adrienn 1, M. Agbaba, GORILSZKA 6 (2), BANDELIER 4, MAYER SZ. 6, Wald 3. Csere: Balog J. (kapus), Kulcsár D., Pődör R. 1, Varga N., HORVÁTH P. 4, Szendrei, Forgács V., Virág N. 1, Szmolek. Edző: Marosán György.

FEHÉRVÁR: Pijevic – Töpfner 3, Boldizsár, Bardi 3, TRISCSUK 3 (2), Gerháth K. 3, SZARKA A. 4. Csere: Tóth N., Kubina (kapus), Szabó-Májer 2, UTASI 3, Besszer, Háfra L., Sulyok, Temes, Rózsás. Edző: Józsa Krisztián.

Az eredmény alakulása. 5. perc: 2–2. 10. p.: 4–3. 15. p.: 4–6. 20. p.: 6–8. 25. p.: 7–10. 28. p.: 9–11. 32. p.: 13–11. 35. p.: 15–12. 40. p.: 18–14. 45. p.: 19–16. 50. p.: 22–17. 55. p.: 24–19. 58. p.: 26–21
Kiállítások: 4, ill. 0 perc
Hétméteresek: 2/2, ill. 2/2

A meccs után Marosán György vezetőedző a nekünk adott interjújában többek között azt emelte ki, hogy elképesztően sokat dolgoztak ebben az idényben.

Józsa Krisztián, Alba Fehérvár: – Gratulálok a Szombathelynek a győzelemhez és a bennmaradáshoz. Nyerni jöttünk, az első félidőben kézben is tartottuk az irányítást, de a játékrész derekán valami megtört nálunk. Utána már sokat hibáztunk védekezésben és támadásban is. Nem voltunk kellően élesek, pedig ha győzünk, előzhettünk volna a tabellán.

14. Békéscsaba 26 4 2 20 641–825 –184 10
A végelszámoláskor pontazonosság esetén az egymás elleni eredmények rangsorolnak.