Kecskeméti Vízilabda Egyesület – AVUS 8-15 (2-4, 2-3, 2-6, 2-2)

Férfi vízilabda OB I/B. 21. forduló – Kecskemét

A szombathelyiek góljait Szőke Sz. (3), Hajmási A., Sági B., Németh B-P., Makarenko B, (2-2) és Kovács K., Kertész B, Berényi B-Á. és Maciejewski A. (1-1) szerezték.

Az 1. negyedet jól kezdte az AVUS, 8 perc alatt 4 gólt szerzett Szőke Sz., Ségi B, Makarenko B. és Hajmási A., a találatok közül 2 emberelőnyből, 1 akcióból, 1 pedig büntetőbő született, 2-4.

A 2. negyed szorosabb volt: ebben a játékrészben Németh B-P. akcióból, Szőke Sz. emberelőnyből, Hajmási A. pedig újra 5 méteresből talált be, 4-7.

A 3. negyedben végleg eldőlt a 3 pont sorsa. Akcióból Szőke Sz., Sági B. Maciejewski A., Makarenko B. és Berényi B-Á., míg emberelőnyből Kovács K. volt eredményes, 6-13.

A 4. negyed egyemlő erők küzdelmét hozta, a szombathelyi fiatalok ekkor is kitettek magukárt, Kertész B. büntetőből, Németh B-P. pedig akcióból lőtt gólt, 8-15.