Támadó szellemben lépett fel a Hali, az első percekben sokkal többet birtokolta a labdát a zöld-fehér együttes, aztán az első negyedóra végére kiegyenlítetté vált a játék képe.

8′ – Nyíri lőtt mellé.

12′ – Kelemen kapott sárga lapot.

15′ – Letámadással próbálkozott a Hali, a hazaiakat kicsit meg is zavarta ez a játékfelfogás.

21′ – A középpályán elvesztett labdda után meglódultak a hazaiak, de Szakály visszarántotta ellenfelét, Ő sem úszta meg sárga nélkül.

23′ – Veszélyes hazai kontra után alig szálltt tmellé a középtávoli bomba.

28′ – Horváth Rajmund került gólhelyzetbe, ám a mislenyi kapus szögletre mentett.

34′ – Egyre többet birrtokolja a hazai csapat a labdát és a támadásaik is veszéllyel kecsegtnek.

40′ – Horváth Rajmund átjött a bal oldalra, közben pedig a reflektorokat is bekapcsolták.

43′ – Újabb nagy helyzetet dolgozott ki a Kozármislenyy, ez alkalommal Verpecz kapuja fölé lőttek a hazaiak.

A szünetben nem változtatott egyik mester sem.

50′ – Egymás hibáiból élnek a csapatok, egyelőre gólveszél nem alakult ki egyik kapu előtt sem.

52′ – Szombathelyi védelmi hiba után Verpecz hárított bravúrral szögletre.

54′ – Kettőt is változtatott Aczél Zoltán, Jovic egyelőrre nem cserélt.

60′ – Megélénkült az iram, de mindkét csapat játékába hiba csúszik az utolsó kaupu előtti átadásoknál.

59′ – Gyors hazai támadás után Vajda szerzett közelről vezetést a mislenyieknek, 1-0.

61′ – Sajnos tovább tart a vessszőfutás, a 16-oson belül szabáltalankodott a hali egyik játékosa, tizenegyyes.

62′ – Kozics magabiztosan értékesítette a büntetőt, már 2-0.

75′ – Több cserejátékosát is beveti Jovic, de a hazaiak továbbra is veszélyesebbek. Kontráikból számos szögletrúgást végezhettek el a hazaiak, dde a Hali játékosai sem adták fel.

A hajrában is prróbálta bevenni a mislenyi kaput a Hali, de sajnos ez alkalommal egyetlen szombathelyi találatnak sem örülhettünk, maradt a 2-0.

Összességében megérdemelten tartotta otthon mindhárom pontot a Kozármisleny, a Hali továbbra is pont nélkül áll.

Szerdán folytatódik a Merkantil Bank Liga, ekkor Ajkán rendezik meg a Haladás-Nyíregyháza bajnokit.