Alig ért véget a Mariborban megrendezett Európa-bajnokság, már hazai környezetben léptek szorítóba a Controll SE ifjú versenyzői, akik Esztergomba utaztak, ahol a legifjabbak számára rendeztek Mikulás kupát. Ez a megmérettetés egyben szezonzáró is volt a szombathelyi Kick-boxosoknak, akik megkoronázták a 2018-as évet.

A verseny Mikulás kupa 4Fight Challenge fantázianevet kapta, ahol rengeteg sportoló bizonyíthatott. A szombathelyiekre ezúttal sem lehet panasz, hiszen Dancsó Zoltán neve minőséget és eredményességet is jelent a sportágban. A nap végén aztán elégedett lehetett a vezetőedző is, hiszen tanítványai 2 arany-, 9 ezüst-, és 3 bronzérmet szereztek.

A két elsőséget Németh Kristóf valamint Pataki Barnabásnak sikerült megszereznie, ők ketten végig taktikus, szép küzdelmeket produkálva meneteltek a döntőig. A fináléban pedig nem ismertek kegyelmet, így megérdemelten akasztották nyakukba az aranyérmet. Dancsó Zoltán elmondta, hogy nagyon elégedett volt a versenyzőkkel és hasonlóan jó folytatást vár eredményekben is a 2019-es esztendőtől.