Kaposvári Vízilabda Klub – Aligátor Vízilabda Kft. 11-6 (3-0, 4-1, 3-4, 1-1)

4. negyed: Kovács Olivér lőtte a hazaiak tizenegyedik gólját, 11-5. Ekler Bendegúz 5 méteresből szerezte a hatodik szombathelyi gólt, 11-6. Polovic az utolsó percben még kihagyott egy büntetőt, maradt a 11-6. Az aligátorok legközelebb szombat este ugranak medencébe, az AVUS-Debrecen meccs 18 órakor kezdődik majd.

3. negyed: Tóth Kristóf centergóljával indul a játékrészben, 8-1. Büntetőből Basara Ivan volt eredményes, 8-2. Lukács Ábel Benedek is betalált, sajnos már 9-2. Ekler Bendegúz szépített emberelőnyből, 9-3. Szabaddobásból Basara Iván szépített, 9-4. Talán még nem késő: a negyed vége előtt 2 perccel Garancsy András büntetőből szerzett találatával zárkózik még közelebb az AVUS, 9-5. Vindisch vette el újra a kedvünket, 10-5.

Szünet, jó lenne felzárkózni a 2. félidőben.

2. negyed: a játékrész közepén Vindisch növelte a fölényt, 4-0. Ezután Kovács O., majd újra Varga Zsolt volt eredményes, 6-0. Na végre, 1 perccel a szünet előtt Baj Marcell szépít, 6-1. A végén Pataky talált be újra, 7-1.

1. negyed: a 3. perc végén a hazaiak szereztek vezetést, Palotás talált be, 1-0. Újabb 2 perc elteltével Pataky lőtt centergólt, 2-0. Sajnos Varga Zsolt akciógólja után már 3-0.

19.30 – Jó estét és szombathelyi gólokban gazdag sportélményt kívánok mindenkinek!