Haladás – Debrecen 1-1 (0-1)

90′ + 3′ – Vége a meccsnek, értékes 1 pontot szerzett a Hali, de ebben több volt.

90′ – 3 perc a hosszabbítás.

86′ – Rácz került nagy helyzetbe, de Nagy S. bravúrral lábbal kitolta.

83′ – Jovanovic cselezgetett, majd lőtt, de mellé.

81′ – Hazai védelmi hiba után Takács került szinte ziccerbe, de Király hárított.

80′ – 10 perc van hátra, a Halinak kevés az 1 pont, ennek tudatában rohamoznak is zöld-fehérek.

75′ – Nagyon jó lett a meccs, a ,B’ középnek hála kiváló a hangulat, szinte izzik a levegő és érik a 2. Hali-találat.

71′ – Kovács L. szöglete után Grumic lőtt kapura, de Nagy S. elvetődve védett.

68′ – A Hali próbál nyomni továbbra is, de a Loki ellentámadásai is veszélyesek.

60′ – GÓÓÓÓL!!! Rabusic kapott nagyszerű labdát a 16-oson belül, szépen megszeliditette, majd nagyon higgadtan Nagy S. mellett laposan a kapuba helyezett, 1-1!!!

57′ – A Loki kezdi a cserék sorát, Tabakovic helyett Takács T. folytatja.

55′ – Lassan, de biztosan érik a hazai csere, Grumic, Pinte, Williams, Kiss T., Németh Mi és Jancsó is melegít.

49′ – Tabakovic is ,,besárgult”.

46′ – Itt vagyunk újra, nem volt csere.

Szünet, ez a teljesítmény kevés lesz a hazai pontszerzéshez.

45′ – Bosnjak beadására Rabusic érkezett, de mellé.

42′ – Bosnjak lőtt kapura, de mellé.

40′ – Rácz kapott sárgát.

35′ – Újabb nagy hazai helyzet, de ziccerben fölé száll a fejelt labda.

34′ – Megélénkült a hazai csapat játéka, egy szöglet után Németh Má. lőtt váratlanul, de Nagy S. kitenyerelte.

28′ – Jovanovic-Bódi akció végén Tabakovic maradt le a játékszerről.

25′ – Hipp mester elküldte melegíteni a cserejátékosokat.

23′ – Vezet a Debrecen! Derült égből villámcsapás, erősen lesgyanús helyzetben Könyves vitte el a labdát, majd Királyt is elfektetve lőtt a hazai kapuba, 0-1!

15′ – Az első negyedóra végén megállapítható, hogy kiegyenlített erők küzdelme zajlik, a szurkolók viadalában mi vagyunk a királyok.

10′ – Kiváló a hangulat, a zöld-fehér szurkolók fantasztikus szurkolása úzi, hajtja a csapatot, na persze a stadion akusztikája is remek.

8′ – Mészáros K. kapott kiváló labdát, kilépett a védők közül, ám a lövés célt tévesztett.

2′ – Letámad a Loki.

1′ – A Hali  indította útjára a játékszert.

Németh Márió 100. NB I-es meccsén szerepelt a múlt héten, ezért most köszöntötte őt a Hali vezérkara.

Haladás: Király – Schimmer, Wils, Kolcak, Bosnjak – Jagodics, Kovács L. (Jancsó 74′) – Mészáros K., Rácz, Németh Má. (Grumic 63′) – Rabusic (Williams 77′)

Debrecen: Nagy S. – Bényei, Szatmári, Mészáros, Barna – Jovanovic, Varga K. (Tisza 77′), Tőszsér, Bódi – Tabakovic (Takács T. 57′), Könyves

A meccs előtti történésekről, az előzményekről honlapunkon ITT már olvashattak, most következzen a várva-várt meccs.

19.25 – Jó estét és Hali-gólokban gazdag sportélményt kívánok minden kedves szurkolónak.