Haladás – Puskás Akadémia 3-2 (1-1)

90+4′ – Vége, megérdemelt volt a győzelem!

90+2 – Besárgult Bosnjak is egy reklamálás után.

89′ – Rácz is befejezte mára, Kiss Tamás bizonyíthat.

87′ – Kovács kapott pihenőt, helyére Németh Márió állt be.

83′ – Kovács Lóránt és Márkvárt Dávid is sárga lapot kapott.

81′ – Ezékiel Henty szépített egy formás támadás végén. 3-2!

79′ – Williams ugrott ki, de emelését könnyedén lehúzta a kapus.

70′  – Újabb GÓÓÓÓL! Indul a busz, ezúttal Williams volt eredményes, 3-1!!!

68′ – GÓÓÓÓL! Kovács L. szöglete után az előrelopakodó S. Wils fejelt az ellenfél kapujába, 2-1.

65′ – Kicsit ellaposodott a meccs, cserél is Hipp-mester.

59′ – Radó Andrást jött be, enyhe fütty fogadta.

56′ – Nagyon hajt a hali, de egyelőre nem kerültek újabb gólhelyzetbe a zöld-fehérek.

53′ – Továbbra is jobb a Hali, Rácz B. fejelhetett szorongatott helyzetből, de a játékszer fölé szállt.

48′ – Szombathelyi kapu előtti kavarodás után Henty fejelt fölé.

46′ – Williams a kezdőkörben, újra támad a Hali.

Szünet.

45′ + 2′ – Vége az első játékrésznek.

45′  – Andó-Szabó 2 percet tett rá.

39′ – Két játékos összefejelt, percekig állt a játék.

30′ – Jobb a Haladás, de legalább egy góllal többet kell szerezni, mint az ellenfél.

23′ – Halmosi, majd Kovács L. is nagy helyzetbe került, de most nem a hazaiakkal volt  szerencse.

20′ – Kijött a szorításból a PAFC.

15′ – Williams lőtt távolról, de a felcsúti kapus felszedte.

13′ – GÓÓÓL, de ezúttal hazai! Nem bírta az óriási nyomást a Puskás, Mészáros ragasztott óriási gólt Hegedűs kapujába, 1-1!!!

11′ – Mészáros beadásáról pár centivel maradt le Halmosi, rögtön utána Williams hagyott ki óriási lehetőséget.

10′ – Percekig tüntetett a közönség, közben Mészáros lőtt mellé.

5 ‘ – Gól, Henty értékesítette a 11-est! Halmosi reklamálásért sárát kapott, 0-1!

4′ – Schimmer szerelt tisztán, érthetetlen, hogy miért fújt be büntetőt Andó-Szabó.

3′ – Bekezdett a Hali, de muszáj is, mert kellenek a pontok.

1′ – A vendégek indították 90 perces útjára a labdát.

Haladás: Király – Schimmer, Wils, Kolcák, Bosnjak – Grumic, Rácz B. (Kiss T. 89′), Kovács L. (Németh Márió 87′), Halmosi – Mészáros (Németh Mi. 64′), Williams.

Puskás Akadémia: Hegedüs L. – Poór, Hegedűs J., Spandler (Klinar 43′), Trajkovski – Zsidai (Márkvárt 73′), Molnár G. (Radó 59′), Balogh B., Szakály P. – Perosevic, Henty

A meccs előtti történésekről, az előzményekről honlapunkon ITT már olvashattak, most következzen a meccs.

16.55 – Kellemes délutánt és Hali-gólokban gazdag sportélményt kívánunk minden kedves szurkolónak!