Szombathelyi Haladás – Paks 1-2 (0-0)

Haladás: Király – Habovda, Kolcák, Tamás, Németh Mi. (Schimmer 48′)– Mészáros K., Rácz, Jagodics, Halmosi (Németh Má. 79′) – Funsho (Gaál 64′), Priskin

Paks: Nagy G. – Bertus, Fejes, Gévay, Báló – Kulcsár, Kecskés, Papp K., Remili (Bartha 71′)  – Hahn (Kővári 85′), Haraszti (Simon A. 59′)

90’+3′ -Vége, megérdemelten győzött a helyzeteit jobban kihasználó a paksi csapat.

90′ – 3 perc a ráadás.

89′ – MÁR A VENDÉGEK VEZETNEK, Kecskés talált be, 1-2!

85′ – Megint visszaesett az a kis iram is, mintegy 2800 nézi látja, hogy ez bizony nagyon kevés.

80′ – 10 perccel a vége előtt Németh Márió a 3. csere a hazaiaknál.

75′ – Simon A. sérülése miatt percekig állt  a játék.

70′ – A Halinak kevés az 1 pont, ennek megfelelően többet birtokolja a labdát és többet is támad.

65′ – Jót tett a meccsnek a 2 gól, rendesen megélénkült a játék.

61′ – EGYENLÍTETT A PAKS! Csupán 2 percet töltött a pályán és már egyenlített is Simon András, 1-1.

55′ – Ennyi kellett és már a szurkolóknak is megjött a kedve! ,,Újra győzni fog a Hali, a Halinál nincsen jobb!” – skandálja a ,B’ közép.

51′ – GÓÓÓL! VEZET A HALI!!! Priskin lövését a kapufa segítette beljebb, 1-0!

48′ – Németh Milán megsérült, Schimmer Szabolcs a helyén.

46′ – Csupán térfél-csere volt.

45′ – Szünet, nincs mit kipihenni.

40′ – Nagyon gyenge meccs, talán ilyen ,,produkció” még nem is volt látható az új stadionban.

30′ – Álmoskás fél órán vagyunk túl. Fázunk.

25′ – Habovda kanyarította be a labdát, Priskin fejelt fölé.

20′ – Lassan csordogál a meccs, gólveszély semmi.

15′ – Megérkezett a korábban az első negyedórára bojkottot hirdető Hali-tábor. ,,nem akarunk NB II-t” -skandálják, de amúgy csendben figyelik az eseményeket.

7′ – Halmosi lőtt szorongatott helyzetben mellé.

5′ – Tapogatózik mindkét csapat, a fotósok pedig Horváth Ferenc vezetőedzőt keresik valamelyik páholyban.

1′ – A vendégek kezdtek. Szinte teljesen üres a ,B’ közép, csak a paksiak dobolását hallani.

Az előzményekről ITT már olvashattak, most jöjjön a meccs! A meccs előtt Jagodics Márkot köszöntötték abból az alkalomból, hogy századik NB I-es meccsét játszotta.

16.55 – Jó napot és zöld-fehér gólokban gazdag sportélményt kívánok mindenkinek!