A labdarúgó NB II 34. fordulójának záró mérkőzésén a KTE hazai pályán 4–0-ra győzött a Szeged ellen, így a második, még feljutó helyen áll a tabellán.

LABDARÚGÓ NB II
34. FORDULÓ

KECSKEMÉTI TE–SZEGED-CSANÁD GA 4–0 (3–0)
Kecskemét, 1800
 néző. Vezette: Pintér Csaba (Horváth Róbert, Szécsényi István)
KECSKEMÉTI TE: Varga B. – Tóth D. (Buna, 53.), Szabó A., Rjasko, Szalai G., Hadaró (Grünvald, 65.) – Nagy K. (Paudits, 80.), Vágó, Katona B. (Szuhodovszki, 65.) – Lukács D. (Szökrönyös, 80.), Tóth B. Vezetőedző: Szabó István
SZEGED: Molnár F. – Kővári, Ódor, Temesvári, Pejovics – Simon Á. (Haruna, 80.), Kovács M. – Dobronoky, Farkas A. (Germán, a szünetben), Csoboth (Dobos, 69.) – Gajdos. Megbízott edző: Adem Kapic, Andorka Péter
Gólszerző: Hadaró (1–0) a 22., Lukács D. (11-esből, 2–0) a 28.,Tóth B. (3–0) a 33., Tóth B. (4–0) az 54. percben
Kiállítva: Gajdos a 66. percben
MESTERMÉRLEG
Szabó István:
 – Minden összejött! Jó csapat a Szeged, de a széleken megbontottuk a védelmét. A kiállítás után már eldugtuk a labdát, onnantól könnyebb helyzetben voltunk.
Andorka Péter: – A világnak nincs vége, az álmainknak igen. Öt perc alatt lenulláztuk magunkat. Mindig az hiányzik, aki nincs a csapatban, de nem lenne tisztességes a hiányzóinkra fogni a vereséget.

1. Vasas FC 34 23 8 3 68–18 +50 77
  2. Kecskeméti TE 34 19 8 7 61–33 +28 65
  3. Diósgyőri VTK 34 19 8 7 53–37 +16 65
  4. Szeged-Csanád Grosics Akadémia 34 17 8 9 58–31 +27 59
  5. BFC Siófok 34 14 13 7 38–33 +5 55
  6. Szombathelyi Haladás 34 14 8 12 33–26 +7 50
  7. Soroksár SC 34 13 9 12 61–54 +7 48
  8. Pécsi MFC 34 12 10 12 37–32 +5 46