Haladás Paks 1-2 (0-0)

93′ – Vereséggel búcsúzik a soproni albérlettől a Hali, könnyen felejthető meccset veszítettek el a szombathelyi zöld-fehérek, akik talán későn ébredtek a bekapott gól után.

91′ – Tóth Máté szépít a semmiből. Az utolsó 10 percben több minden történt, mint az egész meccsen!

85′ – Sajnos  úgy tűnik – eldőlt a meccs, ezúttal egy felperdült labdát Szabó továbbított a hálóba, 0-2!!!

81′ – Szabó középre tett labdája Willsről Bartha elő pattan, aki nem hibázott közelről, nagy bajban a Hali, 0-1!!!

75′ – Egyik csapatnak sem jó az iksz, így aztán rákapcsolt mindkét együttes.

69′ – Az előző percben beállt Williams került helyzetbe, de Halmosi beívelése után mellé lőtt az amúgy gólerős ausztrál. Egyébként Kiss Tamás jött le.

60′ – Kiss T.-Németh M. akció végén Vági szerelt az utolsó pillanatban.
58′ – Mészárost Williams váltja.
51′ – Szabó jól passzolt Bertushoz, aki 12 méterről ballal lőtt, ám Király hárított.

50′ -Bertus került gólhelyzetbe, de a szombathelyiek ezt megúszták.

46′ – Egyelőre nincs csere.

Szünet.

45′ – Sok feljegyzésre méltó eset nem történt és a vasiaknak finoman szólva sem elegendő az 1 pont.

41′ – A mindössze 16 esztendős Kiss Tamás cselezgetett, majd lőtt, de a lapos lövés erejét vesztve landolt a paksi kapus kezében.

35′ – Többet tartózkodik a paksi csapat a Hali térfelén, de gólhelyzet még nem alakult ki. 29′ – Egy ötletes baloldali paksi akció után Vági került a földre, de Erdős játékvezető nem ítélt büntetőt.

23′ – Bertus ívelt balról be, ám középen Bartha csak az alapvonalnak háttal állva tudott fejelni, így nem került veszélybe a szombathelyi kapu.
18′ – Németh Márió már a 16-oson belül járt, de beadását Mészáros elől mentette Szabó. 16′ – Saját térfelén adogat a Hali, a Paks eddig jól zárja le a területeket.
12′ – Németh Márió szöglete után a paksi védők kifejelték a labdát.
8′ – Mészáros jobbról emelt középre, ám Gévay kicsúsztatta az érkező Kiss Tamás elől.
6′ – Újra csak Halmosi akart beadni a szögletzászló közeléből, de a kapu mögé ívelt, így kirúgás lett.
3′ – Halmosi beadása nem talált társat, ezért a túloldalon bedobás lett belőle.
A Haladás csapatkapitánya Halmosi Péter ebben a bajnokságban először szerepel a kezdőben.
1′ – Erdős József játékvezető sípjelére a vendégcsapat kezdte a játékot. A hazaiak sárga felsőben, fekete nadrágban és sportszárban, míg a vendégek tiszta fehérben játszanak.

A Haladás a Király – Polgár, Wils, Jagodics, Bosnjak – Kiss B., Tóth M, Halmosi, Kiss – Németh Má., Mészáros összeállításban futott ki a gyepre, míg a paksiak a Verpecz – Vági, Lenzsér, Gévay, Szabó J. – Simon Á, Papp K. Bertus, Bartha – Szakály D., Kulcsár D. kezdő tizeneggyel szerepelnek.

15.30 – Szép napot és Hali-gólokban gazdag délutánt kívánok minden kedves sportrajongó olvasónknak!