Szombathelyi Haladás – DVTK 1-1 (0-0)

Haladás: Rózsa – Habovda, Benes, Tamás, Bosnjak – Mészáros, Jagodics, Daushvili, Németh Má., Ofosu – Priskin.

DVTK: Bukran – Brkovic, Karan, Zamás, Seszzakov – Szabó, Márkvárt, Tajti, Juhar – Hasani, Mihajlovic

93′ – Vége a meccsnek, soványka 1 pont maradt itthon. A közönségnek nagyon nem tetszik!

90′ – 3 perc a ráadás.

80′ – Ezekben a percekben sokkal többet tesz a Haladás 3 pontért.

71′ – GÓÓÓL! Habovda egyenlített, 1-1!!!

67′ – Jagodics fejelt mesterien, de óroási bravúrral szögletre mentett. DVTK kapusa.

65′ – Nagy a baj, Hasani vezetést szerzett, 0-1!!!

63′ – Gaál jött be, Németh Márió ment le.

50′ – Tüntetnek.nézők és a hazai játékosok is, Priskin kapott sárgát!

48′ – Kézzel mentett a büntető területen belül a vendégek védője, de a síp néma maradt.

Szünet.

45′ – Nincs ráadás!

40′ – Kapufa!!! A vendégek követték el.

35′ – Márkvárt lépett ki ziccerben, de Rózsa bravúrral akadályozta meg a gólszerzést.

30′ – Hasani szabadrúgását szedte fel Rózsa.

23′ – Az ellentámadásból már a Hali veszélyeztetett.

22′ – Az eddig álmos meccs felélénkült, óriási diósgyőri löket csattant a felső lécen.

5′ – Ismerkedéssel teltek az első percek. Nagyon hideg van.

1′ – A meccs előtt a 400 NB I-es meccsel rendelkező Halmosi Pétert köszöntötték. zaiak kezdték a meccset.

Az előzményekről, illetve a Hali vezetőedzőjének várakozásairól ITT már olvashatott, most jöjjön a meccs!

16.55 – Jó estét és Hali-gólokban gazdag sportélményt kívánok mindenkinek!