Honvéd – Haladás 1-3 (0-1)

Honvéd:Gróf – Batik, Kamber, Kálnoki-Kiss (Tischler 69′)- Mezgrani, Nagy G., Ben-Hatira, Gazdag, Kukoc – Holender, Ngog (Danilo 46′).

Haladás: Király – Németh Mi., Tamás L., Saláta, Habovda – Ofosu, Rui Pedro (Holdampf 86′), Golodiuk, Ivanov, Daushvili – Gaál (Funsho 66′).

90′ + 3′ – Vége, teljesen megérdemelten győzött és szép gólokat szerzett a Haladás!

90′ – 3 perc a ráadás!

88′ – Újabb Hali-gól! Habovda beadását Ivanov passzolta a kispesti kapuba, 1-3!!!

86′ – Mindent egy lapra feltéve támad a Honvéd, így hátuk kinyíltak, Funsho pedig eldönthette volna a meccset, de addig cselezgetett, amíg Gróf mentett.

82′ – Danilo lőtt fölé.

81′ – Mintegy 10 perc múlva első idegenbeli meccsét nyerheti a Haladás.

77′ – Újra a Hali vezet! Ofosu cselezte magát közel a 16-oshoz, de szabálytalankodtak ellene, majd a megítélt szabadrúgást Golodiuk csavarta a felső sarokba, 1-2!!!

71′ – Egy labdaszerzés után Funsho vezethette a kispesti kapura a labdát, de ahelyett, hogy a gólhelyzetben érkező Ivanovnak adta volna, Gróf kezébe passzolt.

68′ – Danilo fejelt fölé.

66′ – Ivanov szédített meg cseleivel 3 kispestit, aztán távolról lőtt fölé.

54′ – Egyenlített a Honvéd!!! Ben-Hatira sarokkal letett labdáját Holender csavarta a hosszú felső sarokba, 1-1! Ezzel már 10 góllal vezeti a góllövőlistát.

51′ – A Honvéd nagyon bekezdett, de még mindig a Hali a veszélyesebb.

46′ – A kispestiek cseréltek: Danilo a pályán Ngog helyén.

Szünet.

45′ – A gyors kontra után előnyel vonulhat pihenőre a Haladás. Történelmi pillanat, hiszen még nem volt olyan az idei bajnokságban, hogy az első félidő után a zöld-fehérek vezessenek.

38′ – VEZET A HALI!!! Rui Pedro szerzett labdát, miután Batik kényelmeskedett, aztán Gaál átvette és kilőtte az alsó sarkot, 0-1!!!

31′ – Egyre többet támad a Kispest, most Kamber merészkedett fel, de lövése a kapu mellé szállt.

30′ – Meddő mezőnyjátékot láthatnak a Hungária körútra kilátogató nézők.

18′ – Többet birtokolja a Honvéd a labdát, de a Hali talán egy fokkal veszélyesebben játszik.

11′ – Hali szabadrúgás után Saláta lövése tévesztett célt.

10′ – Jó iramban kezdett mindét csapat.

2′ – Tetszetős szombathelyi támadás végén Ofosu elől mentettek a ,,hazaiak”.

1′ – A kispestiek indították útjára a labdát.

Az előzményekről ITT olvashattak, most jöjjön a meccs!

16.55 – Jó estét és Hali-gólokban gazdag sportélményt kívánunk minden kedves olvasónknak!