Paks – Haladás 1-1 (1-0)

Paks: Nagy G. – Kulcsár, Fejes (Lenzsér 64′), Gévay, Szabó J. – Papp – Hahn, Kecskés (Könyves 64′), Egerszegi, Remili – Simon A.

Haladás: Király –  Habovda, Saláta, Jagodics, Németh Milán – Mészáros (Rui Pedro 46′), Daushvili, Holdampf (Németh Má. 66′), Ofosu – Funsho, Gaál (Rabusic 46′).

90′ + 3′ – Vége a meccsnek, az utolsó momentum a Haladásé volt, de Rabusic kihagyta a gólhelyzetet. Sajnos így ezt sem sikerült megnyerni.

90′ – 3 perc a ráadás.

89′ – Rabusic lőtt fölé.

81′ – EGYENLÍTETT A HALADÁS!!! Szép bal oldali támadás végén megint Rui  Pedro lőhetett volna gólt, de ezt még Nagy G. kitenyerelte, aztán jött Funsho, 1-1!!!

76′ – Nagyon szorongat a Haladás, most éppen Rui Pedro került helyzetbe.

71′ – Kulcsár és Rui Pedro futott össze, ami után a játékvezető először tizenegyest ítélt, majd les miatt kifelé intett.

69′ – Letámad a Haladás, majd Ofosu lőtt kapura, de fölé.

60′ – Ezekben a percekben lényegesen többet támad a Haladás, de mindenféle veszély nélkül sajnos. Fél órája maradt Horváth Ferenc csapatának, hogy pontot mentsen.

53′ – Gévay 16 méteres szabadrúgását Király védte.

48′ – Ofosu tört be a 16-oson belülre, de Fejes nem engedte, hogy középre adjon.

46′ – Kettős csere, Rabusic és Rui Pedro folytatja.

Szünet.

45′ – Vége az 1. játékrésznek, nagyot kellene javulni a Halinak, ha győzelemmel szeretnének távozni.

43′ – Remili szúrta rá a szabadot, de Király hárított.

39′ – A gól a hazaiaknak tett jót, egyre nagyobb kedvvel fociznak, ezúttal Remili – Kulcsár akció végén szállt fölé a labda.

30′ – VEZET A HAZAI CSAPAT! Remili ívelt előre egy szabadrúgást, Simon még megmentette az alapvonal előtt, aztán befelé vezette, majd hirtelen a kapura lőtte, a lapos lövés után pedig a labda utat talált Király mellett a szombathelyi kapuba, 1-0!!!

27′ – Hazai szöglet után Egerszegi elől ütötte ki KIrály a labdát.

20′ – Nagy helyzet nem volt eddig, mindkét csapat támadgat, de egyelőre gólveszély nem alakult ki.

15′ – Hahn tette középre a labdát, Simont azonban még megelőzte Jagodics.

10′ – A Hali első szabadrúgását Habovda ívelhette a hazai kapu elé, majd Holdampf is megpróbálta, de hiába.

8′  Újabb rögzített helyzet után Szabó János stukkolt a Hali kapujára, de veszélytelen volt ez is.

1′ – Szabadrúgást végezhetett el a paksi csapat, de Király jól lépett ki.

A meccs előtti várakozásokról ITT már olvashattak, most jöjjön a zöld-fehér rangadó.

16.55 – Jó estét és Hali-gólokban gazdag sportélményt kívánunk minden kedves szurkolónknak!