Haladás – Viktória FC – ETO FC Győr 1-0 (0-0)

A szombathelyiek a Bíró – Balogh, Talosi, Fördős, Kun – Csidei, Tóth A.(Fábián 41′ – Király R 44′), Manhart – Szakonyi (Kiss Zs. 91′), Siklér, Öreg összeállításban léptek pályára, míg a győriek a Mészár – Erdész, Kovács, Sárosi (Fél A. 52′), Gődér – Fél P., Csötönyi, Süle, Dénes – Ugarte, Sipos

1′ – a szombathelyiek kezdték a meccset.

10′ – Tapogatózik mindkét csapat, igyekeznek felmérni egymást.

13′ – Távolról kísérletezett az egyik győri támadó, de Bró résen volt.

17′ – Támad a Viktória, de Siklér lába alatt döntő pillanatban csúszott el a labda.

18′ – Óriási tűzijáték alakult ki a szombathelyi kapu előtt, Ugarte többször is gólt szerezhetett volna, de a hazai védők mindannyiszor önfeláldozóan léptek be a lövés útjába.

22′ – Ezekben a percekben több helyzetet is kialakítanak a szombathelyi lányok, Siklér előbb a felső kapufát találta el egy átemelés után, majd a kapus kezébe gurított.

25′ – Változatos a meccs, most a győriek szerezhettek volna vezetést, előbb Erdész, majd Sipos lőtte szét a felső lécet.

30′ – Kiegyenlített erők küzdelme zajlik, egyik pillanatban a hazai, a másikban a vendégcsapat veszélyeztet.

35′ – Tóth Alexandra egy belépő után lesántikált, hosszasan ápolják, a szabadrúgásból sajnos nem lett semmi.

41′ – Tóth Alexandrát Fábián Dóra váltotta, aki szinte azonnal meghúzódott, de talán összeszedi magát.

44′ – Nem, a csere cseréje, Király Ramóna állt be Fábián Dóra helyére.

Szünet, sajnos nem nekünk áll a meccs.

46′ – Alig kezdődött el a 2. félidő, már Siklér gólt is szerezhetett volna, sajnos azonban pár centivel célt tévesztett.

55′ – Jól kezdte a Viktória a meccset, de már megint a győriek játszanak fölényben.

59′ – Mesteri győri támadás ért véget góllal, de les miatt érvénytelenítette a játékvezető, maradt a 0-0.

66′ – Óriási tűzijátékot láthatott a kilátogató mintegy 200 néző, a szombathelyiek több alkalommal is bevehették volna a győri kaput, Siklér szétforgácsolta a kapufát.

70′ – Egygólos meccs, de vajon ki szerzi meg azt az egyet?

71′ – Szorongat a Győr, de hősiesen védekezik a Viktória.

83′ – GÓÓÓÓL! hazai szöglet után Siklér Kinga emelkedett mindenki fölé és fejelt szép gólt, 1-0!

90’+2′ – Vége a meccsnek, sikerült és nagyon kellett ez a győzelem.