A Savaria Tenisz Centrum kiváló feltételeket biztosító pályáin, a nyílt kategóriában a tavalyi bajnok Bonus Shop csapata a jó erőkből álló “502” csapatával találkozott, a várakozásoknak megfelelően nagy csatát követően szoros eredmény született.
Szingliben 1:1-re álltak a felek, MIVEL a Bonus Shop-ból Sáfrány Ákos, míg az “502”-ből Kiss Ferenc győzött.
A páros döntött a Bonus Shop javára, a Molnár Róbert/Molnár Bálint (Apa-fia) duó
tudott nagy csatában nyerni a Kiss Ferenc/Schmidt Tamás páros ellen, (7.6, 7.5) így
a csapatmérkőzést 2:1 arányban behúzta a Bonus Shop.

A 50-es kategória is hasonló izgalmakat ígért, hiszen a tavalyi 2.(Csa-Li)  és 3.
helyezett (FOLT-Team) csapatök találkoztak.
A szinglik után itt is 1-1 volt az állás, a Csa-Li csapatból Dr.Rajki Csaba döntő
szettben tudott nyerni Mayer László ellen, a FOLT-Teamból Horváth Tibor győzte le
Panda Istvánt 2-0-ra.
A páros döntött: a Dr.Rajki Csaba/Héra Zsolt – Horváth Tibor/Mayer László 2:1 – döntő tie break 10-6 arányban!
Így a Csa-Li – FOLT Team mérkőzés végeredménye 2:1 a Csa-Li javára.

Palotai Zoltán főszervezőtől, versenyigazgatótól megtudtuk, hogy a 2023.évi “Alpok Dent Tenisz Csapatbajnokság Szombathely” ezzel félidejéhez érkezett, hiszen a két kategóriában az összesen lejátszandó 36 csapatmérkőzésből eddig 18 találkozót küzdöttek le a csapatok.

A jelenlegi állás szerint a nyílt kategóriában a Tennis Classic és a Love Game
csapatok veretlenek, a tavalyi győztes Bonus Shopnak két győzelme egy veresége
van – tehát még nagyon nyílt a verseny
A +50-es kategóriában a tavalyi bajnok Palatinusnak és a tavalyi 2. helyezett Csa-